Jak odstranit upozornění v mobilu

Od: Datum: 05.11.15 16:51 odpovědí: 4 změna: 08.04.16 09:52

Dobrý den,potřebovala bych poradit jak odstranit upozornění v mobilu optimusLG,neustále naskakující,dokud nepotvrdím ok nezmizí a nepustí mě to nikam dál.Nelze psát sms,nezobrazuj se klávesnice.Upozornění zní:omlouváme se.Bohužel,vyhledávání Google se zastavil.Nemám ani internet v mobilu.Rada operátore nastavit tovární nastavení,což nechci,přišla bych o všechna data.Další rada koupit si nový telefon.Taky k ničemu.Děkuji za odpověd

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: ben®
Datum: 05.11.15 17:31

Dobrý den, odhaduji, že to dělá nějaká aplikace, která se snaží připojit na internet.

Podívejte se na spuštěné aplikace a pokud je tam nějaká se slovem Google v názvu, tak ji ukončete (případně odstraňte). Zdravím!

Ohodnoceno: 0x

Datum: 06.11.15 06:42
Nápad dobrý ale jeho druhá část neproveditelná. Aplikace gůglu jakožto majitele systému android jsou v naprosté většině bez root práv v mobilu neodstranitelné. Jediná možnost je prohrabat se v menu mobilu a hledat položku nastavení google. Často bývá v mobilech navíc vedle obecného nastavení.

Od: pavlinajindrov
Datum: 08.04.16 09:52

Já jsem vlezla do nasavení, pak aplykace - a v tom máte -,,stažené-spuštěné-vše,, Tak v tom ,,spuštěné,, je google vyhledávání( já to naěla úplně dole)-na to kliknout a zmáčknout - klávesa v čínštině. Na displeji misto ,,g,, se objeví velké ,,A,, Funguje to.

Datum: 06.11.15 12:18
V nastaveni>aplikace najdete aplikaci "Aplikace Google" nebo "Vyhledavani Google" vymazte jeji data a ukoncete. Pripadne jestli ji nepouzivate a lze ji Vypnout nebo Deaktivovat, deaktivujte.
doplněno 06.11.15 12:20: Ukonceni ze spustenych aplikaci nepomuze, nebo mozna jen na par sekund/minut
Znovu se spusti.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.