Málo místa v telefonu

Od: Datum: 03.03.14 15:05 odpovědí: 2 změna: 03.03.14 19:50

Zdravím, dnes jsem si u mého telefonu Sony Ericsson xperia neo s operační systémem Android všiml chybové hlášky "Nedostatek místa v úložišti". Musím podotknout, že na paměťové kartě mám volno 1,2GB a v interní paměti telefonu mám 59.32 MB.

Při stáhování z Obchod Play, kde jsem si stahoval doplňky právě pro google, mi to odmítlo nainstalovat aplikaci o velikosti 10MB. Proto jsem zkusil vše co šlo přemístit na kartu ale ani to mi nepomohlo.

U několika aplikací jsem si všiml, že dokonce možnost "Přesunout na SD kartu" nejde vůbec zmáčknout. To tlačítko tam je sice vidět ale je zbarvené do šeda (možná do černa) ale zmáčknou nejde.

Neevíte někdo co by to mohlo být? Je docela blbé mít v telefonu volné místo ale nemít možnost ho využívat :/

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 03.03.14 18:31
Sice nemám android, ale některé aplikace jsou z nějakého důvodu zabezpečeny proti ukládání mimo paměť telefonu. Doporučuju odstranit z paměťi telefonu zbytečnosti a co jde, přesunout na kartu.
Ohodnoceno: 0x

Od: kohyx*
Datum: 03.03.14 19:50

To se mi občas stává taky (Huawei G510) není to chyba telefonu ale ani aplikací, avšak tuto situaci lze celkem jednoduše vyřešit tím, že si v záložce Úložiště v nastavení přepnete výchozí paměť z "interní" na Vaši SD kartu, kde jak píšete máte přes 1 Gb volného místa. Po této jednoduché operaci by mělo vše fungovat dále bez problémů. Pěkný den

-KohyX

Ohodnoceno: 1x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.