Vypnutí hodinového alarmu u digitálek

Od: Datum: 10.10.13 18:56 odpovědí: 10 změna: 26.12.15 15:28

Dobrý den koupil jsem si hodinky od Vietnamců a nedostal sem manuál a tak potřebuju poradit jak vypnout ten alarm který se spustí když uplyne hodina? jsou tam tlačítka START LIGHT MODE A RESET.Díky

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 10.10.13 18:59

co jsem potkal různé levné hodinky či stopky, tak se pípnutí vypínat nedalo. Jedinná možnost bylo odpojení repráčku, ale to pak nepípaly ani při zapnutí/vypnutí stopek či při budíku.

Ohodnoceno: 0x

Od: bmbx®
Datum: 11.10.13 05:22

mikihans:

měl jsem v ruce všemožné hodinky a vždy to vzpnout šlo , u levných od vietnamců na 99% modelů funguje postup od ferda6

Od: twinky*
Datum: 10.10.13 19:03

takže to asi nepůjde že? mně nevadí že to pípá každou hodinu ale vadí to mé učitelce Fyziky :D

Od: tik
Datum: 10.10.13 22:58

Mělo by to jít vypnout. Co se stane při stisknutí tlačítka MODE? Já stisknu tlačítko MODE, objeví se alarm. Poté tlačítkem START se alarm zapne, dalším stiskem se zapne signál, dalším stiskem alarm i signál a dalším stiskem se alarm i signál vypne.

Od: ferda6
Datum: 11.10.13 01:08

Stiskne se jedno tlačítko, podrží se, a k tomu se stiskne ještě druhé - jeho dalším stlačováním se tak postupně prostřídají všechny čtyři kombinace signálů buzení a odbíjení (viz displej). Light to nebude, mně takhle fungují obě tl. na pravé straně hodinek, umístění se ale asi liší u různých výrobních sérií.

Od: twinky*
Datum: 11.10.13 14:32

jsou to hodinky Mingrui

Od: wabus
Datum: 24.03.14 15:31
Podrz reset a start (najednou na cca 1s)

Od: hodinkymingrui
Datum: 15.05.14 11:22

mám universalní návod v angličtině a v čínštině na dig. hodinky mingrui, můžu popř. oskenovat a poslat imailem

Od: jakubzaorelok
Datum: 21.04.15 19:22

zmasknutim start a reset 1. start hned potom reset ty hodinky mam taky

Od: hhhg
Datum: 26.12.15 15:28

Vypneš zmáčknutím tlačítek start a reset zátoveň.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.