Sleva na stavební materiál

Od: Datum: 26.06.16 20:32 odpovědí: 9 změna: 28.06.16 00:05

Zdravím,

nemáte někdo někoho, kdo má slevy do stavebnin, nebo umí materiál bez dokladu.

Sháním toto:

Sádrokarton bílý 12,5mm 1250x2000mm 150ks
Sádrokarton zelený 12,5mm 1250x2000mm 22ks
Profil UD 3m 81ks
Profil CD 4m 25ks
Profil CD 3m 59ks
Příčkovka YTONG 75 152ks
Příčkovka YTONG 100 72ks
Alu rohy 2,5m 30ks
Isover TDPT 2,5 1200x600 4 balení
Plovoucí podlaha 70m2
Dlažba 50m2
Obklady 50m2
Cyky-J 2,5mm 100m 2ks
Cyky-J 1,5mm 100m 2ks
Dveře 70P 2ks
Obložková zárubeň 70P 2ks
Dveře 70L 3ks
Obložková zárubeň 70L 3ks
Dveře 80L 4ks
Obložková zárubeň 80L 4ks
Dveře 80P 2ks
Obložková zárubeň 80P 2ks

Pokud by někdo věděl, budu hodně rád , potřebuji ušetřit, abych mohl koupit i tepelné čerpadlo .

tomas-brzobohaty@seznam.cz

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: uska®
Datum: 26.06.16 21:01

Dát vám kontakt na osobu, co umí sehnat materiál bez dokladu je proti pravidlům této poradny

Z7 - poskytovat návod k páchání trestných činů nebo nečestnému (podvodnému) jednání a také nelegálního šíření softwaru, autorských děl atd.
Zdroj: https://www.poradte.cz/pravidla-poradny/

Proč nehledáte v inzerátech, materiál (přebytky ze staveb) se běžně prodávají se slevou.j

Ohodnoceno: 0x

Datum: 26.06.16 21:16

Ach jo, politici kradou v miliardách...tak, kdo jim má platit ty vily, auta,...apod.

Protože, to čeho potřebuji málo jsem si sehnal z inzerce, ale nebudu shánět 150ks desek a přes 100 ytongu i několika inzerentů, takové množství nikomu ze stavby opravdu nezbude.

Datum: 26.06.16 21:22
Na takové množství dostanete slevu v každých stavebninách...a legálně.

Datum: 26.06.16 21:23

Dříve se toto řešilo v hospodě .

Ohodnoceno: 1x

Datum: 26.06.16 21:29

Slevy jsou všude pouze fiktivní. Nakonec třeba koupíš nejlevněji bez slevy. To by jsi mohl vědět, když děláš do finančních produktů. Minulý měsíc jsem dělal pojištění na nové auto. V autosalonu mi spočítal povinné ručení na cca 18tis kč. Ale že mi na to může dát 50% slevu, takže pouhých 9tis. Obratem jsem si to udělal jinde za cca 2300Kč. Ale bylo to tedy bez slevy.

Stejně tak jako jinde, existuje i ve stavebnictví konkurence, která drží ceny dole. Udělej si poptávku v okolí. Nikdo ti to levněji nedá. (pokud to neukradne)

doplněno 26.06.16 22:02:

V pojistné smlouvě mám cenu + vyjetý bonus. Nikde žádná další sleva. Prý smrtelný obsah nad 2,5l..

Polož si otázku, proč to jde u tebe a ve stavebnictví by to nemělo fungovat? Při vetším objemu se dostaneš na ceny, kdy prodejce bude mít pár % marže. Zde není moc šance hejbat s cenou. Proto hledáš někoho, kdo to buď krade a nebo na tom prodělá kalhoty.

Datum: 26.06.16 21:39

S tím si dovolím nesouhlasit. Slevy fiktivní rozhodně všude nejsou.

Postup byl následující hledal jsem na netu nejlevnější, odeslal poptávky, ale pořád se nemůžu spokojit s tím, co jsem dostal, proto sháním všude možně.

Pojistky z autosalónů a bazarů je známe, že opravdu levně neudělají, tam mají nasmlouvanou jednu pojišťovnu a tu jednou...ten prodejce o tom ani moc neví, hlavně, aby to prodal.

Za 2.300 Kč, to mi neříkej, že tam sleva není, mám kalkulačky na všechny pojišťovny a vždy se tam nějaká sleva dává. S klientem to dělám tak, že se ho zeptám pod kolik se potřebuje dostat a podle toho se řídím.

Tak takhle se to snažím udělat ve stavebnictví, ale moc se to nedaří...Píšu to sem, protože můj cíl je sehnat levně materiál a člověk nikdy neví, kdo si to přečte a kdo mu třeba pomůže.

Datum: 26.06.16 22:12

Tak mi schválně do e-mailu pošli, co máš za auto,rok,kw,jaké bonusy a PSČ.Slevy nedávala pojišťovna Wuestenrot, která nyní už nefunguje a celý pojistný kmen je pod Allianz.

Já vždy dávám nejlevnější, co můžu, aby mi klient neutekl.

Odeslal jsem několik poptávek, tak ještě uvidíme.

Datum: 26.06.16 21:33
Buď sehnat na velkých stavbách pod rukou nebo jako přebytky. Kabely se nechají koupit v kovošrotu někdy i zabalené ještě v igelitu.Stavebniny akce nebo okouknout hoby markety kde co je nejlevnější. Např kupuju cement v hornbach za 59 kč
Z vyprávění kolegy po revoluci při stavbàch finančních úřadů byly tak velké přebytky že stavbyvedoucí nabízel kamion cihel za 10 tisíc to by se potom stavělo

Datum: 28.06.16 00:05

To bude tím, že stavební materiál není virtuální zboží jako pojistka a někdo ho musí vyrobit a vyexpedovat a pod náklady to prodávat nebude.

BTW obchodní přístup v telekomunikacích, bankovnictví, pojišťovnictví, ... mi připomná obchodníky s deštěm. Už mě ten perský trh nebaví, chci dostat rozumnou cenu a tu podržet a ne hlídat faktury, jestli mi díky poznámce psané malým písmem nezačínají účtovat nový tarif a každoročně hrozit odchodem a smlouvat.

Nejlevnější základní sdk desky většinou seženete v akcích v hobbymarketech. Oni si to nenápadně vynahradí na cenách příslušenství. Onehdá jsem tam něco hledal a narazil na kovové hmoždiny (tuším DN6) pro upevnění sdk podhledů za 15Kč/ks. Já jsem je kupoval od svého dodavatele za cenu něco přes korunu ...

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.