Nahradni dily ke kompresoru

Od: Datum: 17.05.16 10:27 odpovědí: 3 změna: 17.05.16 19:53

Dobry den prosim o radu s kompresorem je to dvoupistovi TOS celakovice zavod Nymburk r.v.1979-kompresor znicehonic prestal nasavat vzduch a tim padem fungovat -motor a kompresor se normalne toci ale nenesaje vzduch ani trochu nikdy sem to nerozebiral ale slysel jsem ze jsou tam nejake mem brany nebo co.Prosim jestli tomu nekdo rozumi a vi co je stim popripade by ho opravil nebo doporucil kde zakoupit nahradni dily moc by mi pomohl foto doplniom vecer ted bohuzel zadny nemam -je to dvouvalec do V s ovalnou 90l nadrzi na vzduch je to tovarni vyroba zadny domo robo za odpovedi moc dekuji pomuze mi i jen odkaz na stranky s nahradnima dilama

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: jenda2
Datum: 17.05.16 12:42

Musí být vstupní a výstupní ventily. Rozeberte jednotlivě, hlavně si to nafoťte, jak to tam bylo. Po rozebrání uvidíte, co se stalo.

Velice by se hodila fotka se štítkem !

Ohodnoceno: 2x

Datum: 17.05.16 14:27

Doplnujici foto a info ze stitku

typ-K6 20P

mnozstvi -20 m/3h

pr.pretlak600 Kpa

saci tlak 100 KPa

rok vyroby 1979

vyr.č-66592

na stitku je napsano kovopodnik nymburk a na nadrzi je napsano TOS celakovice dekuji za rady

Od: jenda2
Datum: 17.05.16 19:53

Demontujte nejdříve 1 hlavu. Za vstupem, jak je vzduchový filtr je ventil nasávací. Taková membrán, která se otevírá směrem dovnitř za pístem, na výstupu opačně. Buď praskla některá pružina, která uzavírá ventil, nebo mohla prasknout hlava. Je dobré kontrolovat po jednom válci, kdyby bylo něco nejasné při skládání.

Ohodnoceno: 2x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.