Náramek na festival

Od: Datum: 31.03.16 16:24 odpovědí: 5 změna: 31.03.16 21:27

Prosím o radu jak si sundat festivalový náramek bez toho abych ho poškodil a mohl ho znovu požít znovu použít. Děkuji

(Nechci aby to otevřelo diskuzi o tom jak je to neeticke a že URČITĚ to dělám protože chci obejít pořadatéle a podobně popravdě jsem si jen z prvotního nadšení neuvědomil že náramek před začátkem akce nemohu nosit a nechci si ho roztřihnout a pak platit částku opakovaně. Děkuji za pochopení)


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 31.03.16 16:25

Zmíněný tip zabezpečení náramku

Datum: 31.03.16 16:45

Prakticky nelze. V té svorce je velmi nepodajný kov, který lze rozpojit jen rozříznutím.

Kdysi jsem se ho zbavoval, protože jsem si chtěl zachovat náramek na památku a byla to fakt práce tu sponku oddělat tak, aby se náramek nepoškodil.

Takže k Vašemu dotazu, pokud se Vám podaří odstranit tu sponku, pak leda najít něco podobného, co tam pak na oko nasadit. Ale festivaly, které používají tyto náramky je u vstupu kontrolují docela poctivě, takže si myslím, že to neprojde.

Ohodnoceno: 3x
 
Datum: 31.03.16 17:59

a nešlo by jít za prodejcem vstupenek a přiznat, jaké jsem pako, že jsem náramek nasadil předčasně a potřeboval bych vyměnit sundaný kus za nový kus, protože do začátku festivalu ho nemohu nosit?

Ohodnoceno: 3x
 
Datum: 31.03.16 20:17

To takto ale být nemohlo. Ta sponka není uživatelsky "zapnutelná". Je to kovový výleček obalený v plastu, který se nasazuje ihned u vstupu a následně se zalisuje speciálními kleštěmi tak, aby nešel náramek nedestruktivně sundat.

Nový náramek Vám nedají, protože pak by chytráci chodili a hledali již použité náramky s ním, že se chtějí dostat zpět. To je i důvod, proč jsou tyto náramky dělané z kvalitního materiálu, který vydrží téměř neomezené nošení, aniž by se poškodil.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 31.03.16 21:27

Sponku na náramku musíš zničit / rozříznout. Pak snad půjde páska s mírným poškozením vydolovat.

Podle tvého popisu jsi na festavalu zatím nebyl. Ten náramek nedostáváš poštou. Ten náramek ti jeden den před začátkem festivalu oproti zakoupené nepoškozené vstupence navléknou na ruku a zajistí tak, aby nešel sundat.

To že bys náramek chtěl použít v následujícím roce je taky blbost, protože pořadatelé mění barvy a ty musíš mít aktuální. Jinak neprojdeš přes kontrolu ani do kempu, natož do dějiště fesetivalu.

Pokud ti jde pouze o tu pásku na památku, tak zase rozřízni sponku a našil si na pásku nějakou gumičku, abys mohl pásku na ruku navlíct.

A k tvojí snaze získat novou pásku na ruku asi toto: Pokud si zakoupíš novou vstupenku, tak dostaneš i novou pásku. Jinak máš smůlu a je to pouze tvůj problém.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.