Skalice modra

Od: Datum: 18.07.15 13:22 odpovědí: 6 změna: 19.07.15 08:40
Dobry den...kde se da koupit skalice modra? Diky
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: ben®
Datum: 18.07.15 15:40

Dobrý den, až půjdete ve Vašem městě okolo drogerie, tak tam ho prodávají. Síran měďnatý = modrá skalice. Zdravím!

doplněno 19.07.15 08:28:

bobina - já jsem to dělal tak, že jsem si tu skalici nejdříve dobře rozpustil v kbelíku s vodou, míchal starou vařečkou a potom jsem tu modrou kapalinu nalil rovnou do bazénu a ještě promíchal dřevěnou násadou. Nedává se velké množství, tak se lze asi koupat hned.

doplněno 19.07.15 08:42:

Nemáte zač.

Ohodnoceno: 2x

Od: bobina*
Datum: 19.07.15 08:40
Datum: 18.07.15 21:12

Ahoj. Dnes je to úplná posedlost, všechno kupovat na netu. Co asi bude dělat tazatelka s kilovým balením? Případně i větším? A když si bude chtít polejt nějaký mech na čemkoliv, k čemu pak bude ten vločkovač? V těch drogerkách mají různá menší balení. Mají tam i 25dkg sáčky. Jinak, do 9 m3 bazénu se dává tak kávová lžička skalice. Do větších přiměřeně více.

doplněno 19.07.15 14:22:

Hezké nedělní odpoledne. Klidně to tam nasyp a jdi do vody. Jen bych se chvíli nepotápěl. V případě, že má někdo s koupajících barvené světlé vlasy. Dcerka od sousedů měla na hlavě Volšovečka. Ale, oni jeli na nějakou kyselinu a sůl. Slanost prý byla taková, jako by se olíznul pot.

Od: bobina*
Datum: 19.07.15 08:11
Dekuju,obejdu drogerie ve meste) jen jeste dotaz...dava se na noc do skimeru primo? Jde mi o to za jak dlouho po pridani muzzeme do vody) dekuji a hezkou nedeli
Datum: 18.07.15 21:38

Dá se koupit také v zahrádkářských obchodech.Pomůcky pro vinaře a pod.

JABRAKA

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.