Podložka v koupelně klouže

Od: Datum: 23.04.14 13:30 odpovědí: 6 změna: 06.05.14 19:52

Poraďte prosím co udělat, aby textilní podložka v koupelně neklouzala už je starší a praním se to pogumování zmenšilo a už to klouže...mám jich více a nechce se mi to vše vyhazovat..

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: sara111*
Datum: 23.04.14 13:45

Ahoj! toto vim uplne presne. Mam to doma:) je to takova velice slabounka podlozka pod podlozku. Meli ji v Ikea ale myslim, ze bude i ruzne v obchodech pro domacnost. Tu podlozku jsem vystrihla do pozadovaneho tvaru a dala pod podlozku. Takze moje podlozka do koupelny neklouze :)

Ohodnoceno: 0x

Datum: 23.04.14 18:00

Dříve, než se gumové podložky pod koberec začaly vyrábět, se na rohy koberců přišívaly gumky ze zavařovaček. Jen si myslím, že v IKEA pogumovaná podložka, u Vietnamců jako gumový koberec nebo rošt z měkčeného materiálu na metry, různé šíře a barvy cca m za 60 kč je stále hezčí a bezpečnější, než sepraný hadr, který dosloužil. Ten koberec-rošt se dá prát v pračce úplně v pohodě.

Datum: 23.04.14 18:20
Já na spodní stranu rohoží občas natáhnu pár čar silikonem z tuby a jemně uhladím - roztáhnu. Po ztuhnutí to neklouže ani na plovoucí podlaze.
doplněno 24.04.14 20:06: Já ten silikon nekupuji, ale jak jsem koukal na webu, tak se ceny pohybují od 60 do 100 korun za kus, je možné, že i více, zřejmě podle určení a kvality.
Ovšem je možné, že za podobnou cenu bude k mání i nová protismyková podložka.
Já to mám na spodku rohožky ve vydlážděném zádveří. A nejlépe se to osvědčilo na kusu koberce u dveří z obýváku do átria, ležícího na plovoučce. Jo, a ještě na koberečku v kuchyni, ten se také na dlažbě
rád posouval.
Ten silikon odolá i čištění koberečků wapkou.
Kdo nemá silikon, možná má šikovného souseda kutila, který tu trochu silikonu vymění za nejaký požitek.
Ohodnoceno: 2x

Datum: 24.04.14 07:18

Hejkale, kdo nemá doma silikon, za kolik on se dá koupit? Na pár čar na sepranou podložku?

doplněno 06.05.14 15:48:

http://euromatshop.cz/s/wyniki/dzial/47/Koupelnov%C3%A1-Podlahovina-65 Stále jsem nevěděla jak se ta podlahovina jmenuje. Toto je ono. U Vietnamců za cca 60kč za metr.

Datum: 06.05.14 13:56

potřebovala bych vědět který silikon je toho moc druhů a nevyznám se v tom..

Od: hop®
Datum: 06.05.14 19:52

Omlouvám se, že neporadím, ale oprané podložky měním. Nestojí tolik a myslím, že nějaká improvizace v tomto případě moc nefunguje a někdy může být i dražší... *hi*

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.