Odvětrání odpadů

Od: Datum: 19.05.12 16:33 odpovědí: 4 změna: 20.05.12 22:10

Dobrý den. Chci se zeptat. V koupelně mám na jednom odpadním vedení napojený umyvadlo a pak wc a k tomu odvzdušnění a na druhým vedení budu mít napojenou pračku,sprcháč a vanu. A chci se zeptat,jestli i na tomhle vedení musí být taky odvzdušnění? Předem děkuji.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: lui*
Datum: 19.05.12 17:19

Záleží na tom, jak dlouhý je odpad od vany k připojení na odvzdušněnou část. Ale podle mě nemusí. Podtlak vzniká hlavně od spláchnutého WC

Ohodnoceno: 0x
 
Od: instalater*
Datum: 19.05.12 20:13

Zdravím. Na toto se velice těžko odpovídá. To se musí vidět na místě. Záleží též na průměru trubek ,délce, sklonu , způsobu napojení. Pokud to není problém - udělat přivzdušnění na danou větev , tak tim nic nemůžete pokazit. Pokud to problém je a můžete dát větší průměr trubky je to také plus. Pračka 40 , vana, umyvadlo a sprcha min. 50 . Pokud tam můžete vsadit 75 aspoň kousek tak je to super. ( Jednou jsem dělal v hospodě odpady k urinálům ve 110. Měli mne za blázna . Hospoda jede přes 12 let bez problému.) Cena trubek není o moc větší a časem se to vrátí. Větší problém je to dostat do podlahy nebo zdí.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: des*
Datum: 19.05.12 20:32

Použijte odvzdušňovač,stojí stovku a je pokoj.http://www.triker.cz/katalog/…vzdusnovaci-550800761099.html

Ohodnoceno: 0x
 
Od: 0prcek1
Datum: 20.05.12 22:10

Maličko to ještě upřesním. Ta koupelna je v prvním patře a jedna větev jde od zhora v následujícím pořadí: wc+odvdušnění,pak umyvadlo a pak už to jde dolu do koupelny a tam bude napojená vana a wc a umyvadlo a dál až do septiku,to je jedna větev. A ta druhá je v pořadí: vana,sprcháč,pračka,pak to jde dolu do prádelky a tam je napojená ještě pračka a to už jde do trubky co vede ze septiku do kanalizace. A potřebuji vědět,jestli i tahle druhá větev musí mít odvzdušnění? Připomínám,že dělám tu koupelnu v prvním patře.

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.