Zbylo lepidlo Heluz SB C, co s ním?

Od: Datum: 09.03.12 12:45 odpovědí: 4 změna: 18.05.12 20:13

Dobrý den, zbylo mi asi ještě 10 pytlů lepidla na broušené cihly Heluz SB C. Chtěl jsem se zeptat, jestli ho lze někam jinam přimíchat, to znamená třeba do jádrové omítky, na špric, na zazdění dír po odpadech nebo třeba až se budou dělat podlahy do betonu. Pokud ano, tak kolik a kam toho přidat. Dle návodu se dá použít jen na ty cihly, děkuji za všechny typy.

Upozornění
Tato otázka je 5 let bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 09.03.12 12:58

Asi bych dodržel návod a zbylé lepidlo byť pod cenou obratem prodal:)

Datum: 09.03.12 16:09

U tohoto lepidla nevím,děláme na pěnu ne na lepidlo.Pokud by to bylo na obklady či dlažby nebo na fasády (lepení a stěrka tep.izolačních materiálů) tak bych po trochách přidal do betonu,ale toto jak radí přede mnou, zkusit prodat za menší cenu.

Od: instalater*
Datum: 09.03.12 19:40

diesel - nejsi ty náhodou majitel starého dobrého BX . Autíčka na který nedám dopustit a po kterém je mi tak smutno .BX1.9 4x4

Od: lordnuna
Datum: 18.05.12 20:13

Dobrý den, máte ještě to lepidlo? Jestli ano prosím napište, mě chybí. Ještě prosím bydliště. Děkuji

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.