Prodloužené stropní osvětlení

Od: Datum: 05.12.15 18:57 odpovědí: 1 změna: 05.12.15 19:47
Prosím o radu, zda toto schéma zapojení je v pořádku a bude fungovat. Je to na prodloužení svitu stropniho osvětlení, při otevření dveří a zavření se led světlo pomalu zhasínání aby byl čas na vložení klíčku do zapalování, pokud se nezapne klíček do první polohy, světlo pozvolna zhasne cca 30s. Pokud však zapneme klíček do první polohy, světlo ihned zhasne.
avatar
Upozornění od sys hejkal 05. 12. 2015 19:08:09
Nedaří se mi vložit obrázek k otázce nebo odpovědi.
Napište text otázky/odpovědi a pod editorem jsou 3 tlačítka \"PROCHÁZET\". Po kliknutí máte možnost vybrat u sebe v PC obrázek, který chcete vložit. Mohou to být 3 obrázky na jeden příspěvek. Pak už jen stačí VLOŽIT příspěvek. Pokud zvolíte náhled budete muset obrázky vybrat znovu.
Častá chyba: po kliknutí na tlačítko VLOŽIT se zdánlivě nic neděje (měl by změnit kurzor myši), vyčkejte než se změní obsah stránky. V závislosti na kvalitě připojení a velikosti vkládaného obrázku to může být od několika vteřin až po 2 minuty. Buďte prosím trpěliví.
Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: korijo
Datum: 05.12.15 19:35

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.