Jak zjistit nefunkčnost vyhřívání skla

Od: Datum: 20.09.14 08:04 odpovědí: 4 změna: 20.09.14 20:27

Zdravím všechny. Nechal jsem si vyměnit páté dveře u Octavie combi I. Nyní po delší době jsem zjistil, že mi nejde vyhřívání skla. Vizuelně to není přerušené, spínač na palubovce po sepnutí svítí, toť vše. Máte někdo zkušenost, jak to zprovoznit či jak zjistit závadu? Díky Milan

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 20.09.14 08:14

Zkus po zapnutí vypínače vzadu u konektorů změřit napětí, pokud ho naměříš je vadná spirálka vyhřívání. Pokud tam napětí není mrkni na pojistku.

Ohodnoceno: 2x

Od: milda*
Datum: 20.09.14 08:26

Díky za radu, zkusím to.

Od: ja1
Datum: 20.09.14 10:01

Může být zlomený vodič v přechodu mezi zadními dveřmi a autem. Jestli to měnili lemplové tak to tam přestřihli a pak "nějak" napojili a zaizolovali. Tam může být problém.

Ohodnoceno: 0x

Od: milda*
Datum: 20.09.14 20:27

Tak jsme to proměřili, proud neprochází někde spirálkou. Pokusíme se to najít a vodivým lakem opravit, jinak to budu asi řešit přídavným topným větráčkem. Díky za rady.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.