Prošlá stk

Od: Datum: 25.05.14 23:29 odpovědí: 12 změna: 26.05.14 12:52

Dobrý den ..Mám dotaz..Mám osobní automobil a už rok ho mám odstavený v garáží a bez stk z důvodu opravy motoru..neměl jsem na to peníze...už ho mám opravené a chci si udělat stk...mám se bát nějaké pokuty na stk?děkuji...ps:povinné ručení jsem platil a platím

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 25.05.14 23:35

STK neuděluje pokuty za prošlou STK . Krom toho pokud autem nejezdíte, nemusí mít technickou. Jen na tu STK nesmí jet auto ,,po svých´´, je nutné jej tam odvézt na odtahovce, nebo třeba podvalu.

doplněno 25.05.14 23:44:

stk neřeší jak jsem se tam dostal ano?

Těm technikům je to fuk - prostě převezmou auto před vjezdem.

Ohodnoceno: 0x

Datum: 25.05.14 23:39

takže teoreticky když bych tam dojel se štěstím a policie mě nezastavila ... stk neřeší jak jsem se tam dostal ano?

Datum: 26.05.14 06:02

Teoreticky ano,ale čerti zpravidla v takovém případě odněkud vyskočí.My tak jednou ve firmě potřebovali převézt T 815 15 km. Jelo se raději brzo ráno a ještě oklikou a pochopitelně,že vyskočili z poza křoví.Záleží na vzdálenosti,ale raději bych si objednal odtatovku a pokud to dlouho nejezdilo a nekoukl na to mechanik na válcích,tak by měla ta odtahovka počkat na výsledek.

Od: betaraybill*
Datum: 25.05.14 23:36

Ne. Jedině pokud pojedete s autem na stk tak bacha na flojdy. Mělo by se to dovézt na podválu, ale přímo na stk jim to je jedno jak se to tam dostalo.

Datum: 26.05.14 01:15

nějak moc bych to neřešil! mraky lidí jezdí bez platné technické kontroly a pokuta do 2000Kč je opravdu směšná. Takže za mě v klidu přejet :)

Pokud se bojíte, podvažte nohavice a pak to přejeďte..:)

Od: buss®
Datum: 25.05.14 23:38

NE! Jen mít odvahu tam zajet po vlastní ose, jinak naložit...

Datum: 26.05.14 06:30

STK je 15 km od nás. Jela jsem první, manžel s autem bez STK asi 15 minut za mnou. Oba s mobilem, po vedlejších silnicích mezi vesnicemi. Kdybych někde potkala policii, zastavila bych a zavolala manželovi, aby se tomu místu vyhnul. Možností trasy bylo totiž víc. Naštěstí to nebylo potřeba. Policie nehlídkovala, dojeli jsme do města, STK dopadla v pohodě a nic nám tam neříkali ani kvůli prošlé STK, ani kvůli tomu, jak jsme se tam dostali. Jaga.

Od: buss®
Datum: 26.05.14 12:52

A co kdyby přiharcovali odzadu?

Datum: 26.05.14 07:46

Sankce od STK nehrozí, a kdo se bojí...

Datum: 26.05.14 09:42

někdy od 98 do 99 možná i déle jezdil bez STK,jednou mne dokonce zastavil ,ale na známku tnenkrát nekoukali.od té doby jen s STK.jen když jsem vezl na "pohřeb"ritmo (17km) tak přede mno manželka a já v těsném závěsu za ní a s piškotem na a z stk 2km jsem jel a v poho,navíc v tomto čase tam ještě nikdy nestáli!

Jenže časy se mění a je to čím dál tím horší ve všem i v kontrolách,hlavně když je hezké počasí,je-li deštivo tak ani nehrozí.

Datum: 26.05.14 12:36

bohužel nejde jen o silniční kontrolu, které se, jak je vidno, bojí většina čecháčků! Jak jsem psal, pokuta je směšná a body žádné, takže bych měl spíše obavy z případné nehody, kdy toto může skončit i splácením do konce života. Bohužel ,náhoda je blbec. Ničeho jiného bych se opravdu nebál :)

Datum: 26.05.14 12:47

danys, proč?

takže bych měl spíše obavy z případné nehody

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.