Dopuručte dobrý tmel na opravu karoserie

Od: Datum: 08.05.13 16:10 odpovědí: 3 změna: 08.05.13 21:21

Hezké sváteční odpoledne - jdu na radu - jaký byste mi doporučili dobrý tmel na opravu karosérie - malého rozsahu-

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: tr
Datum: 08.05.13 18:54

Zdravím, záleži kde a co, jsou buďto pevné tmely nebo pružné tmely. Jinak dobré tmely jsou Karosářské tmely značky SOUDAL.

Ohodnoceno: 0x

Datum: 08.05.13 19:07

já bych volil něco pružnějšího.. ty tvrdé kity rády praskají... já si třeba loni spravoval liťáky tekutým kovem a drží pořád...

Od: ar*
Datum: 08.05.13 21:21

Protože s tím pracuji často, doporučuji na opravu karoserie a vytmelení nerovností před plničem a lakováním polyesterový dvousložkový tmel. Já používám tmely od Fy Dyna. Na drobnější nerovnosti stačí Dyna Putty, dobře se s ní pracuje, nesesychá. Mezi dobré Fy patří i BKP, nedoporučuji tmely od Body a Presto, ty po časse seschly a na laku byli vidět mapy.

Záleží jen jestli chcete provést opravu na trochu profesionální úrovni a nebo to patlat samo domo i tady platí když dva dělají totéž není to totéž. Pokud se rozhodnete pro dvousložkové polyesteráky, nekupujte "rapid" který rychle tuhne. Dle dotazu nejste v tomto zběhlý a nemusel by jste namíchané množství stačit zpracovat. Před kytováním nezapomeňte povrch zdrsnit a odmastit.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.