Kam zapojit REMOTE kabel

Od: Datum: 26.12.12 19:00 odpovědí: 6 změna: 27.12.12 15:36

Zdravim, Tak jsem se dal do natahování kabeláže a narazil jsem na jeden problem.

Mam 2 Zesilovače. K nim jsem natáhnul 1 RCA kabel a rozdělil jsem ho adapterama... Ale ted jsem nějak zapoměl na ten REMOTE ,,, Jde mi o to že jsou 2 tak bych potřeboval vědet kam je mám na rádiu zapojit ..

Vím že ten remote zapíná a vypíná zesilovače ... Ale bude to fungovat i když si rádio musím zapínat a vypínat sám? Nespouští se mi samo jak to bejvá otočením klíčku ..

Děkuji předem za odpověd. ..

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: olaf71*
Datum: 26.12.12 19:09

jestli to chceš jen se zapnutím rádia,tak to dej na drát napájení antény.spíná se se zapnutím rádia. myslím že je modrej.zkus zkoušečkou

Ohodnoceno: 0x

Od: bill
Datum: 26.12.12 19:27

Zkoušečku zrovna poruce nemám , ale mám tam dva modré na jednom je ANT.COIN a na druhém STEERING WHEEL REMOTE INPUT. Takže asi ta ANT že?

viz. http://www.upnito.sk/0/mwmmku…nhd9wqsx4msc64xsrzbj4vteg.jpg

A mužu tam zapojit oba dva? ( stačí je smotat k sobě? :) )

Datum: 26.12.12 19:32

Steering wheel bývá v našich končinách nazýván volantem. Tedy jde o vstup z ovládání rádia na volantu - pakliže je dostupný

Datum: 26.12.12 19:46

nemáš po ruce kousek drátu a 12v žárovku z auta? ten modrej ant.to bude,klidně na to dej oba oba. já bych si na to nacvakl konektor, takový ty omotávky je prasečina, nebo aspoň svorku,čokoládu atd.

Od: bill
Datum: 26.12.12 20:00

Dobře díky moc si mě pomohl :) čokoládu mám tak to udělám přes ní.

Jenom se zeptám je to už trošku jiná věc jen kdyby si náhodou vědel. Povedu ze zesilovače kabely k předním reproduktorum. Jenže mezí dveřmi není klasická díra tak že bych tam ten kabel jen protáhnul ,ale je tam jaká si spojka je tam napojeny všechno . Central,stahovačka a repro ... ( kdyžtak dodám foto nevím jak ji mám popsat.. )

Tak jsem se chtěl zeptat jestli nevíš jak na ní, nebo jestli si mám zjistit ,který ty kabely vedou k reproduktorum a u ty spojky je přestřihnout a napojit na ně ty od zesilovače abych nemusel vrtat v tý spojce. Šlo by to tak? ( A kdyžtak bych potřeboval vědet jak zjistim ,který to jsou ,ale to asi poznam podle toho co vede z Rádia. ) Díky

Datum: 27.12.12 15:36

já jsem použil orig. kabeláž, která jde přes Tebou zmíněnou spojku mezi sloupkem a dveřmi,ale nemám na předek zesilovač,podle mého je to zbytečné. rozhodně kabel s větším průřezem by nebyl na škodu. kdybych to dělal pro sebe, tak bych ho tím nějak protáhl.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.