Technický průkaz

Od: Datum: 08.10.12 17:34 odpovědí: 15 změna: 08.10.12 21:37

Dobrý den, koupil jsem si dnes vůz. Mám hotovou evidenční kontorlu, takže zajdu na úřad a zde mi oni vystavý nový TP nebo i velký TP s mými údaji?

Děkuji za odpověď, Pepa.

Upozornění
Tato otázka je 4 roky bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: bananek
Datum: 08.10.12 17:35

Omlouvám se za poslední dotaz - co budu k tomuto úkonu vše potřebovat. Občanku, techničáky, protokol o evidenčce?

Datum: 08.10.12 17:59

pokud ste koupil auto které je již na značkách potřebujete kupní smlouvu,uzavřený pojištění na svý méno ,protokol o evidenci,velký TP,malý TP i když ten já už párkrát neměl a nic se nedělo,občanku,peníze na přepis 800kč,peníze na ekovýpalné pokud již nebylo zaplaceno -od 3 do 10000kč

Ohodnoceno: 2x

Od: nu*
Datum: 08.10.12 18:26

1.) přihlášku k registraci

2.) velký + malý TP, ve velkém TP musí být vyznačeno odhlášení vozidla na Vaše jméno, nahlásit to je zákonnou povinností prodávajícího

3.) protokol z evidenční kontroly na Vaše jméno

4.) zelenou kartu k povinnému ručení

5.) pokud je auto regstrováno v jiném kraji, tak také značky, které budou přiděleny dle kraje ve kterém máte trvalý pobyt či sídlo firmy

6.) doklad totožnosti

7.) poplatky jou jasné

Ohodnoceno: 4x

Datum: 08.10.12 18:34

2.) velký + malý TP, ve velkém TP musí být vyznačeno odhlášení vozidla na Vaše jméno, nahlásit to je zákonnou povinností prodávajícího - no velký TP jsem dostal ihned při koupi vozu v autobazaru. Tak to ho měl nejdříve ohlásit a až pak mi jej předat?

Od: laybor*
Datum: 08.10.12 19:01

Ano - nejdříve ho musí na Vás někdo odhlásit , bez odhlášení nejde vůz dohlásit

doplněno 08.10.12 19:02:

Druhá alterntiva je - že vůz je odhlášen na někoho jiného - proto Vám v bazaru předali velký techničák

Datum: 08.10.12 19:01

Pkd je to z bazaru tak je skoro určitě odhlášené-to je tak složité kouknout do TP? (ta malá kartička co se vozí se správně nazývá ORV-osvědčeni o registraci vozidla!jen tak ,na okraj!)

doplněno 09.10.12 10:02:

To Laybor-po pravdě nevím,ale soudím dle různých diskuzí na toto téma.Já osobně ze šesti "bazarových" aut nekoupil v bazaru ani jedno,všechna od majitelů!Tak dík za opravu!

Datum: 08.10.12 19:04

To diesel - i když je z bazaru tak 99 % odhlášených není.

Od: itan71*
Datum: 08.10.12 18:30

bananek jeden menší detail hlavně vzít sebe *placni*

doplněno 08.10.12 19:16:

Není to náhodou auto z výkupu tím pádem je majitel autobazar?

doplněno 08.10.12 20:53:

Pokud je velký TP popsán vystaví nový a malý TP automaticky na Vás

doplněno 08.10.12 20:54:

*palec**andel* DĚKUJI ZA HODNOCENÍ*ua**tuc*

Ohodnoceno: 2x

Od: banenek
Datum: 08.10.12 19:39

Jako majitel vozu je v TP nyní zapsán majitel autobazaru. Z výkupu bych řekl, že je. Tudíž není třeba nic řešit?

Datum: 08.10.12 19:41

Ve velkém TP je v kolonce "vozidlo převedeno- odhlášeno" uveden majitel autobazaru (pan Jablko). V malém TP je ale uveden předchozí majitel (pan Pomeranč).

Datum: 08.10.12 21:06

To - blb itan - to už je duplikát a tím pádem dále neprodejné.

To - bananek - ohodnotils blba itana - tak ti odpoví blb itan

Datum: 08.10.12 21:10

A dál cucáku já píšu jen vlastní zkušenost, to Ty jen někde něco vyčteš a radíš, nemáš žádné zkušenosti cucáku

doplněno 08.10.12 21:16:

Když se Ti cucáku jedná o hodnocení tady ho máš mě to je u pr...zda mě hodnotí a za hodnocení já poděkuji narozdíl od někoho cucáku nevychovaný

Datum: 08.10.12 21:13

Tak itan odpověděl - výborná odpov졡ˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇď

doplněno 08.10.12 21:15:

TO BLB Itan - proč odpovídáš na otázky když o tom nic nevíš? Psalo ti to tady už více lidí!

Datum: 08.10.12 21:30

to už je duplikát a tím pádem dále neprodejné.

Koukám že těch auťáků moc po silnici nejezdí s duplikátem jen samé nové a max. 4majitel potom jen asi sešrotovat

Chytrolíne já mám v TP napsáno DUPLIKÁT ORV II ZA POPSANÝ TP Č. XXXXXXXX . V tom případě to tam je proč napsané, no vlastně úředník se nudil a nevěděl co si tam má načmárat aby měl aspoň nějakou práci za kterou bere nějaké peníze.

Kdo je větší blb cucáku

doplněno 08.10.12 21:47:

Ty že děláš v ojetých vozech to by jsi nenapsal takovou kravinu že je neprodejné, každé auto má svého majitele

doplněno 08.10.12 22:16:

Svůj názor si někam strč, nejsi můj fotr aby jsi mi říkal co si mám koupit. Chapito?

Datum: 08.10.12 21:37

TO Itan - nic proti tobě - ale koupit si vůz s popsaným techničákem - to znamená s duplikátem (5 majitel) může jen blb jako ty (4x stáhnuté kilometry )- kdo je tady potom blb a cucák , DEMENTE ITANE - JA DELAM V OJETYCH VOZECH 12 LET - a ty tvoje názory jsou všem jen k smíchu .

doplněno 08.10.12 21:50:

TO Itan - je rozdíl kupovat po vůz 1 majiteli než po 5 majiteli - capišto

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.