Jak vyvézt splodiny z auta

Od: Datum: 16.08.12 16:19 odpovědí: 15 změna: 19.08.12 23:27

Přestala mi nabíjet felicie, odpojil jsem drát od alternátoru k baterce a zapojil ho k malé dvoutaktní elektrocentrále s výstupem 12v 6A. Mínus od centrály jsem ukostřil ke karoserii. Vše funguje, jen v autě je strašný smrad ze splodin elektrocentrály. Dá se jezdit jen s otevřenými okny. Jak vyvést výfuk centrály ven z auta?

Upozornění
Tato otázka je 4 roky bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 16.08.12 16:41

Co takhle zainvestovat pár kaček a nechat opravit či opravit sám,nebo koupit na vrakáči jiny?Tím co popisuješ tak akorát zmaří AKB či další el.věci!

Od: itan71*
Datum: 16.08.12 16:42

Buď otevřít okno nebo nepoužívat centrálu.*ua*To je jak by jste si dal hadici od výfuku, jak ji chcete odvětrat.*hej*

Datum: 16.08.12 16:50

*sok*Tak takováhle pitomost by mě nenapadla. Ještě tak dobít baterii centrálou u stojícího auta (centrála mimo auto), ale za jízdy? Obávám se že daleko nedojete. Jste další kandidát na Darvinovu cenu.

Datum: 16.08.12 16:54

Nastavení dobíjení alternátorem mě stálo 650 Kč.

JABRAKA

Datum: 16.08.12 18:21

A kam máte vyveden výfuk?

Od: drejdl*
Datum: 16.08.12 17:20

Považuji za provokaci. Pokud to není provokace, nick sedí.

Datum: 16.08.12 21:08

Netuším, jaký je problém alternátor vyměnit nebo opravit (z Vaší strany), ale když už, tak bych elektrocentrálu vozil na střeše (hagusy,příčníky) a nesmrděl s ní vevnitř.

Datum: 16.08.12 23:19

Je ješte jedna možnost. Připojit vozík a elektrocentrálu dát do něho.

Datum: 18.08.12 14:13

a co takhle třeba na aukru koupit jiný altík do Feldy-a to i se zárukou za 350,- kaček-to snad unese každý,kdo jezdí...

Datum: 18.08.12 23:12

Odmontuj kapotu trottle.

Datum: 19.08.12 11:58

Zdravím, trotte jste borec, splodiny vyveďte hadící přes okýnko. Tohle je dobrý nápad, jen škoda že centrála nejde umístit k motoru.

doplněno 19.08.12 14:31:

Budu se muset inspirovat, když mi odejde vodní pumpa, tak tam namontuju kalové čerpadlo.*palec*

doplněno 19.08.12 16:09:

Nic neodmašťujte, bude to mít lepší kontakt

Datum: 19.08.12 14:15

Přiznám se, že mě kvůli zvojtěnému názvu této otázky, nenapadlo sem kliknout dřív, ale koukám že to byla chyba. Řešit takto ve vozu dobíjení akumulátoru je nesmírně originální, což jako člověk od fochu oceňuji :-D
Pořiď si funkční altík a neblbni.
P.S. Jak ti to může fungovat, vždyť to s max. proudem 6A neutáhne ani světla.

Od: trottel
Datum: 19.08.12 15:37

Zatím vyřešeno umístěním centrály na přívěsný vozík, ale méně to dobíjí i svítí, protože to mám připojené bílou dvoulinkou a ta asi moc proudu dopředu k baterce nepřevádí.Možná zkusím oběma fousy táhnout plus k baterce a mínus ukostřit hned k přívěsu. Bude se mi minus tedy převádět přes kouli a tažné zažízení? Nebude tam vadit namazání vazelínou?Nemám to odmastit?

Datum: 19.08.12 23:27

No,vazelina na koulích by asi vadila.Pro lepší vodivost se zkus na mazat celý, ale ne vazelinou.Dobrý je Fernet nebo slivovice.

Od: itan71*
Datum: 19.08.12 18:36

*hej**vtip*NO SUPER ještě DYNAMO a z Filcky bude FICHTL*haha**ua*

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.