Poradna

Silikagelové stelivo pro kotě?

Od: Datum: 11.08.12 16:15 odpovědí: 9 změna: 10.09.12 12:09

Nemáte někdo zkušenost ze silikagelovým stelivem? Myslíte si, že kotě ho nebude odmítat?
Pak mám na výběr ještě tyto: Cats Best Oko Plus, Zverlit, Louisa

Seznam odpovědí:
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 11.08.12 16:18
Předmět: RE: Silikagelové stelivo pro kotě? 

Kotě si zvykne na všechno, my kupujeme kočkolit z kauflandu, protože je toho docela velká spotřeba. Na co kotě naučíte, tam vám bude chodit.

Ohodnoceno: 0x

Od: anca123*
Datum: 11.08.12 16:26
Předmět: RE (2x): Silikagelové stelivo pro kotě? 

Bereme si kotě od majitelky, která akorát kupuje to silikagelové stelivo a myslím si, že už bude na to naučeno. Sama mi to doporučovala.

Datum: 11.08.12 16:29

Měla jsem to, nebylo to špatné, ale nevydrželo to takovou dobu co píší. Bylo to daleko míň. Vzhledem k ceně jsem to zabalila :) Taky jsou to kuličky a jak vypadly bokem, neměly co jiného na práci než si stím hrát a tahat to po baráku :) Teď už pár let používám Zverlit růžový (super jemný) jsem spokojená. Když jsem pořídila nějaký laciný (Tesco, kaufland) tak chodily kočky mimo. Jsou v něm ostřejší kousky a to jim vadilo. A taky se hrudky rozpadaly.

Od: anca123*
Datum: 11.08.12 19:11

Nakonec jsem se rozhodla pro normální hrudkující stelivo Cats Best ÖkoPlus, protože to silikonové stelivo řeže občas koťatům do tlapek a hlavně se bojí zvuku krystalků. Stejně nechci platit za podestýlku na kterou možná ani nebude chodit. V zásobě mám ještě stelivo Louisa která byla bohužel velice levná (cena: 20,- za 5 litrů), ale někteří lidé jsou s ní spokojeni a někteří zase ne. Pak ještě kousek od nás je obchod ve kterém prodávají granule atd. našla jsem tam taky stelivo Zverlit. Máte někdo se stelivem Cats Best ÖkoPlus a Zverlitem zkušenost?

Děkuji.

Datum: 11.08.12 21:06
Předmět: RE (3x): Silikagelové stelivo pro kotě? 

No jak píši, se Zverlitem jen nejlepší, ale jemným.

Datum: 11.08.12 21:28

Zkousela jsem silikagel a jsem naprosto nespokojena (kocky take *smich*) Hodne jsme meli "pisecek" po byte, a krystalky rezali do chodidel, vubec nechci domyslet, jak bylo kocicakum :( Ani ta vydrz nebyla moc dobra *zed* Pouzivame hrudkujici stelivo a spokojenost *palec*

Datum: 12.08.12 21:29

Dobrý den,vyzkoušela jse spousty druhů steliv.V žadném případě bych vám nedoporučovala levné podestýlky i přes pravidelné vybírání,zapáchají!*ee* Když hrudkující tak Zverlit ale ne ten uplně jemný,od gimpetu Bio cats,a mikeš s jinými mám velmi špatné zkušenosti.

Silikagelové stelivo vynikající ,ale zase jen MAGIC PEARLS, jiná jak tu někteří uvádějí kočičkám dráždí polštářky na tlapkách.Vybíráte jen bobky a vydrží měsíc což se cenově vyplatí. Samozřejmě já mám pro kočičku velký krytý záchod,kam nasipu steliva vetší množství. Je lepší mít ještě jeden záchůdek nepsané pravidlo:Jedna kočka dva záchody dvě kočky tři atd...

Datum: 29.08.12 11:42

Silikagelové stelivo mi přišlo, že práší - prostě mě dráždilo ke kašli a navíc ho kočičáci jako koťata brali do tlamičky, kam se jim lepilo a nemohli ho vyplivnout.. Cats Best Oko Plus jsem zkoušela teď, ale hrozně se vynášelo..na křesla, gauč, po celém bytě..hrůza.. Já nedám dopustit na Cats Best Nature Gold.. dřevěné válečky, které se dají splachovat do záchodu. Jen je hůře sehnatelné nebo neúměrně drahé (trvalo mi než jsem našla náhodou více než cenově rozumný internetový obchod) a řekla bych, že dle recenzí uživatelů, byli majitelé se stelivem spokojení víc než kočičáci :D některé kočičky si ani nezvykly, jiným to trvalo.. přecejenom písek se zahrabává lépe.. Mamka tedy použité stelivo vyhazuje stejně do koše, protože kocour toho vyčůrá tolik, že by ty hroudy záchod ucpaly :D :D To nedokáží ani mé dvě kočičky dohromady :)

Od: anetka123
Datum: 10.09.12 12:09

Jadná paní mi řekla, že prý kupuje silikagel v jednom zvěráči kde chodím nakupovat taky. A prý, že ten silikagel se vůbec neroznáší, nepáchne a vydrží opravdu měsíc jak píši na obalu, ale kupuje prý jen bílomodré. Koupím ho a když mi bude opravdu vyhovovat tak vám napíšu značku a cenu, ale vím, že to stojí 200,-Kč.

Poslední otázky Poradny zvířata
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

socialní sítě
RSS poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2014 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.
Poradte.sk - poradňa pre vás | Píše.cz - založte si blog | Rychlehry.cz - nejlepší online hry | ProTebe.cz - pohlednice, básničky, sms | Zkráceno.cz - zkacování odkazů