Poradna

Jak odstranit zápach z kočíčí močí z koberce

Od: Datum: 02.02.11 12:24 odpovědí: 8 změna: 28.02.11 18:04

Ahoj, můžete mi někdo poradit jak odstranit zápach kočičí moči z koberce a poradit mi proč to kočka vůbec udělá? Provedla to již několikrát na téže místo :(

Seznam odpovědí:
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 02.02.11 12:33
Předmět: RE: Jak odstranit zápach z kočíčí močí z koberce 

Jedině strojním čističem kobercú,za mokra.Kočka musí být naučena chodit na svůj písek.Dcera při výměně písku vždy z toho starého dá špetku do nového.

JABRAKA

Ohodnoceno: 0x

Od: mildice*
Datum: 02.02.11 13:04
Předmět: RE (2x): Jak odstranit zápach z kočíčí močí z koberce 

Ona chodí na kočkolit a vždycky tak jednou za měsíc provedete tuto prasárnu u nás v ložnici.

Od: patronka*
Datum: 02.02.11 12:40

Například tímto : http://www.ecoshop.cz/vyrobek/415/0/, nebo je nabízen přípravek Laparen. Je to docela záhada, taky mi to jeden kocourek dělal. Většinou tím na sebe chce kočka nějak upozornit, může být i nemocná.

Od: mildice*
Datum: 02.02.11 13:08
Předmět: RE (2x): Jak odstranit zápach z kočíčí močí z koberce 

Jeden takový prostředel už jsem vyzkoušela a bohužel bez efektu, ba naopak smrad ještě větší a kočka čůřá vesele dál.

Od: remember
Datum: 02.02.11 14:08

Neodpovím vám přímo na vaši otázku, protože nevím, ale můžu vám poradit, kam zaslat dotaz na to, proč se tak kočička chová.

http://www.hanazertova.cz/

Od: kejki
Datum: 10.02.11 23:50

Zkuste ocet, údajně to funguje, jinak i po praní koberce to kočka ucítí. A dost často jsou tyto problémy způsobeny infekcí močových cest, nebo je to protest kočky proti něčemu.

Datum: 28.02.11 15:57

Tento problém byl v Máte doma uklizeno kočička Muška dělala na loužičky na koberec a Aggie a Kim to vyřešily.

Datum: 28.02.11 18:04

Odstranění je těžké, nám ani strojní nepomohl. Ale zabránění jakýmkoli sprejem, který kočičce nevoní. Odzkoušeno sypání pepře, pálivé papriky na koberec nebo psotřik proti blechám, kočka se pak místu vyhýbá a najde si jiné =o)

Poslední otázky Poradny zvířata
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

socialní sítě
RSS poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2014 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.
Poradte.sk - poradňa pre vás | Píše.cz - založte si blog | Rychlehry.cz - nejlepší online hry | ProTebe.cz - pohlednice, básničky, sms | Zkráceno.cz - zkacování odkazů