Kde kupujete hračky pro své děti.

Od: Datum: 07.03.11 21:14 odpovědí: 4 změna: 16.03.11 21:15

Máte zkušenosti s některým online hračkářstvím? Kupujete hračky na internetu, nebo v kameném obchodě?

Seznam odpovědí:
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: gp*
Datum: 07.03.11 21:38
Předmět: RE: Kde kupujete hračky pro své děti. 

Snažím se nakupovat dřevěné hračky.

http://www.bambinot.cz/Didakt…id=CKa2_8GnvacCFZIn3wodjCo5Aw

Taky chodím v Brně do kamenného obchodu s dřevěnými hračkami.

Datum: 07.03.11 21:47

Jsem nechodící babča a pro vnučku objednávám pouze z netu. Nemám jeden e schop ale zadám si co chci a pak si vyberu, lego duplo, kostky, piáno se zvuky, telefon, kočárek, hadrová panenka, čmelí medvídci- zpívající, bubínek, leporela... Objednávám rok a bez problému, zboží beru na dobírku a nechám si dovézt PPL, nejpozděj do druhého dne mám na mejlu potvrzenou objednávku, nejpozděj do týdne mejl že zboží je expedováno a od tohoto oznámení nejpozděj 2dny-spíš 1den volá PPL v kolik hodin dojedou.

Objednávám i na vnučku oblečení, postýlku, autosedačku, fusak...zatím nikdy nebyl problém a pokud objednám barvu např. žlutou a není tak hned píší nebo volají zda může být jiná nebo počkám až bude. Osobně nedám na e schopy dopustit.

Od: maminkaa
Datum: 16.03.11 19:29

Já nakupuji na www.hrackostroj.cz a jsem velmi spokojena!

Datum: 16.03.11 21:15
Předmět: RE (2x): Kde kupujete hračky pro své děti. 

To je váš e schop?

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

RSS poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2014 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.
Poradte.sk - poradňa pre vás | Píše.cz - založte si blog | Rychlehry.cz - nejlepší online hry | ProTebe.cz - pohlednice, básničky, sms | Zkráceno.cz - zkacování odkazů