Poradna

Správná výživa - efekt při posilování

Od: Datum: 04.05.10 09:50 odpovědí: 2 změna: 04.05.10 19:38

Ahoj,

já posiluji a prý má na tom jak se to odrazí dost výsledku výživa, tak bych se chtěl zeptat jestly by jste mě neporadily jak mám jíst aby mě to pomohlo.

dík

Seznam odpovědí:
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: rob*
Datum: 04.05.10 10:24
Předmět: RE: Správná výživa - efekt při posilování 

Hoj,

pročti si toto: http://www.pro-muze.cz/strava-pri-posilovani/

doplněno 04.05.10 10:27:

ještě tady: (http://www.imuz.cz/kulturisticka-strava/)

Jak by měla vypadat strava při našem posilování, jak dosáhnout co největšího přírustku svalů. Strava hraje při našem snažení v posilovně obrovskou roli, uvádí se až 70 %, je proto velmi důležité správnou stravu vůbec nepodceňovat.

Kulturistická strava - kolikrát denně jíst

Ideální je jíst 6x denně, kdy tělo dostavá pravidelně přísun důležitých živin ( jak bílkovin , tak i sacharidů).

Ideální je jíst v těchto časech:
Snídaně 7:00
Přesnídávka 9:30
Oběd 12:00
Svačina 15:00
Večere 18:00
Večeře 2 21:00
Rozložení si samozřejmě můžete upravit podle svých časových možností. Ale nějak tahhle by to mělo vypadat.

Kulturistická strava - co jíst

Kulturistická strava by měla obsahovat hodně bílkovin, udává se až 2 g na kilogram vaší tělesné hmotnosti. Takže u toho kdo váží 80 kg by měl denně příjmout 160 g kvalitních bílkovin. Sacharidy dávkujte podle vašeho cílu v posilovně (nabrat nebo naopak shodit).

Kulturistická strava - konkrétní potraviny

Výpíšu vám sem seznam potravin a surovin, které se hodí do vaší výživy:
1) kuře
2) rýže
3) těstoviny
4)tuňák
5) sýr cottager
6) hovězí maso
7) mléko
8) jogurty
9) ovoce
10) brambory
11) sýry
12) atd .

Od: juj
Datum: 04.05.10 19:38
Předmět: RE: Správná výživa - efekt při posilování 

Doporučuji odborníka /dietologa/. Každý jsme jiný.V tomto není možno generalizovat.

Poslední otázky Poradny sport
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

socialní sítě
RSS poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2014 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.
Poradte.sk - poradňa pre vás | Píše.cz - založte si blog | Rychlehry.cz - nejlepší online hry | ProTebe.cz - pohlednice, básničky, sms | Zkráceno.cz - zkacování odkazů