Poradna

Vysokozdvižný vozík - jak dlouho trvá kurz

Od: Datum: 03.11.10 00:33 odpovědí: 8 změna: 03.11.10 21:33

Mám dotaz, jak dlouho trvá kurz na vysokozdvižný vozík a kolik takový kurz stojí. Jediné co jsem našel, že se pohybuje cena kolem 3000 kč, ale nikde nepíšou délku trvání. A hlavně zda to někdo školí i v Ostravě. Takové velké město a žádné info na webu? Asi špatně hledám, pomůže / poradí někdo? Děkuji ...

Seznam odpovědí:
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: lujs®
Datum: 03.11.10 00:58
Předmět: RE: Vysokozdvižný vozík - jak dlouho trvá kurz 

Doporučil bych se zeptat na Úřadu Práce nebo hledat na http://www.mpsv.cz/cs/!.!.!

doplněno 03.11.10 00:59:

Nebo se přeptat v autoškolách!.!.!

Ohodnoceno: 0x

Datum: 03.11.10 01:27
Ohodnoceno: 2x

Datum: 03.11.10 04:13

Já jsem na první šup našel http://www.dvaptaci.cz/skoleni_a_revize.php z Frýdku Místku, to není tak moc z ruky...

Datum: 03.11.10 07:50

Fido, to asi nebude ono, jestli chceš dělat nějaký externě, ale já jsem ho dělala v práci. Jeden den přišel instruktor, projela jsem se po skladu sem a tam, napíchla paletu, dala jí na místo, na ní uložila další dvě palety. Pak jsem ještěrku "zaparkovala". Druhý den následoval písemný test o cca deseti otázkách, hrozně jednoduchý a "průkaz" jsem měla v kapse. ;)

Datum: 03.11.10 08:44

Děkuji za odpovědi, cenu, délku kurzu a průběh jsem se dozvěděl. Uvidíme ... kdysi jsme říkali .. prace není zajíc .. neuteče. No jo, dnes abys ji hledal s minohledačkou, abys na nějakou narazil. Ale blýská se na lepší časy, .. snad. Díky všem ...

Od: kato®
Datum: 03.11.10 19:55

Jak dlouho?To záleží jak to kdo pojímá.Můžou vám udělat švindl kurz,pokud nastupujete k zaměstnavateli během dvou hodin.Nebo to bude opravdu poctivý výcvik trvající cca.3dny .Otázkou je, jak se vám to vyplatí dělat samostatně,když vám to kolektivně zařídí zaměstnavatel či projít rekvalifikačním kurzem na ÚP.Budete mít ŘP na vysokozdvižný vozík,ale aby platný musíte mít "nepletu-li se" každé 2roky přezkoušení ,cena přibližně800,-kč a pojištění škod(obvykle hradí zaměstnavatel)

Datum: 03.11.10 21:09

chcete kurz, nebo řidičák na VZV?

Datum: 03.11.10 21:33

Asi před dvaceti lety jsem dělal kurz na ještěrku ve Dvoře Královým nad Labem a za jedno dopoledne bylo hotovo. Napřed nám vyučující řekl pár průserů který se s ještěrkama přihodily, pak jsme rukou společnou a nerozdílnou napsali testy a kdo udělal s ještěrem osmičku pozpátku měl i jízdy a tedy i na dva roky papíry na ještěrku. Teď to možná už bude asi trochu jinak, od té doby jsem to nepotřeboval takže nevím jak to je dnes.

Poslední otázky Poradny společnost
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

socialní sítě
RSS poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2014 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.
Poradte.sk - poradňa pre vás | Píše.cz - založte si blog | Rychlehry.cz - nejlepší online hry | ProTebe.cz - pohlednice, básničky, sms | Zkráceno.cz - zkacování odkazů