Poradna

Bisexuální přítelkyně - co mám dělat

Od: Datum: 16.09.07 22:46 odpovědí: 8 změna: 10.10.07 14:02
Je mě 25 let mám přítelkyni a jsme spolu 5 let z toho 2 roky bydlíme v bytě po mé babičce.Jednou jsem se vrátil z fotbalu o 3 hodiny dříve (zápas byl odložen) a nachytal přítelkyni s jinou ženou v posteli.Celý problém tkví v tom ,že mě miluje v sexu si rozumíme dokáži jí uspokojit,nikdy by mě nepodvedla s mužem,ale prostě nemůže odolat sexu s ženou.Nakonec s ní vylezlo že to praktikuje už půl roku a nemůže si pomoct.Dostal jsem tedy návrh ,abych se připojil a milovali jsme se ve třech mimo jiné, jak byste se zachovali v mé situaci.Děkuji za odpovědi.
Upozornění
Tato otázka je 7 let bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.

Seznam odpovědí:
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: martino*
Datum: 17.09.07 00:16
Předmět: RE: Bisexuální přítelkyně - co mám dělat 

Ve vztahu dvou lidí je normální to , co dva lidi považují za normální a nejsou k ničemu nuceni - nepříčí se jim to.Pokud jsi byl jen šokován , ale na druhou stranu ti to nevadí tak to asi neřeš.Ber to jako zpestření.

Od: koky*
Datum: 17.09.07 16:02

Pokud skousneš tu její bisexualitu,tak jdi do toho, až třeba uvidí, že si s tou její přítelkyní "rozumíš" v sexu ještě víc než s ní, tak toho třeba pak nechá.

Koky

Datum: 17.09.07 16:05

Ježíš, šmarjá! O tom sní asi 90 % můžů (teda alespoň si to myslím ) jen tak dál ...;)

Od: al bunda*
Datum: 17.09.07 16:32

UŽIJ SI TO!

Datum: 23.09.07 08:15

A to si stěžuješ, nebo se chlubíš? *smich*

Od: lia*
Datum: 02.10.07 12:11

Sex ve třech je fajn, ale aby nezničil vztah musí být dopředu dána pravidla (jako např. jak se stavíme k tomu kdyby se chtěla kamarádka tvé přítelkyně sejít pouze s tebou nebo když se holky scházejí spolu, nebo nechat si některou praktiku pouze pro intimní partnerský sex...) prostě si vyjasnit co komu z partnerů vadí nebo ne, případně jestli je nevěra nebo není když se holky scházejí bez tebe. Sex ve třech je totiž solidní záběr na žárlivost a test osobnosti obou partněrů a i když by si říkal, že žárliví nejste, tak v tomto případě nesázej na zkušenosti, protože těch emocí je při této praktice více než je zdrávo a může se stát, že nakonec to opravdu může vadit třeba tvé přítelkyni. Jo a ještě jeden tip. Je dobré si dopředu domluvit, že pokud si to někdo v průběhu rozmyslí tak může kdykoli říct stop.

Takže s chutí do toho a užíjte si to. *frajer*

Od: ryba®
Datum: 03.10.07 19:26

Mám taký pocit že iný chlap by sa tešil myslím že každé mužské pohlavie by si to chcelo vyskúšať v trojke ale nie každý to prizná. Za pokus nič nedáš a druhá šanca byť nemusí. A čo sa týka priateľky budeš ju musieť brať takú aká je lebo inak budete mať veľký problém. :)
Prajem veľa šťastia.

Datum: 10.10.07 14:02

Situaci kterou jsi popsat by odcenilo minimálně 80% mužů,otázka je jestli k nim patříš...pokud si předem určíte pravidla a budete vědět kde je hranice lásky,sexu a popřipadě citových manipulací jistě se nebudeš v posteli nudit*hej*Hodně zábavy

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

socialní sítě
RSS poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2014 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.
Poradte.sk - poradňa pre vás | Píše.cz - založte si blog | Rychlehry.cz - nejlepší online hry | ProTebe.cz - pohlednice, básničky, sms | Zkráceno.cz - zkacování odkazů