Bolest v podbříšku a zad!

Od: Datum: 02.09.11 23:40 odpovědí: 13 změna: 07.01.12 14:47

Dobrý den,

Chtěla bych se zeptat jestli někdo nemá zkušenosti nebo neví co by mohlo být když mě bolí záda a dotoho v podříšku někdy i na straně slepáku! Není to něco vážnýho?

Děkuji za odpověď Rýdlová

Seznam odpovědí:
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 02.09.11 23:46
Předmět: RE: Bolest v podbříšku a zad! 
Slepák je na pravé.Píchněte se prstama do levé strany od slepáku,pokuď to píchne u slepáku,pak je to slepák.Pokuď jste žena i vaječníky.Záda a podbříšek,možná močové cesty,ledviny,prochladnutí-cokoliv z toho.
Ohodnoceno: 0x

Datum: 03.09.11 08:52
Předmět: RE (2x): Bolest v podbříšku a zad! 

Děkuji za radu zkusím to, ano žena jsem.

Datum: 03.09.11 00:08

Nicko, najdete si moji otazku ve Volne diskuzi - zanet ledvin. Mam uplne stejne pocity jako Vy, tak si to prectete. V pondeli jdu na gynekologii vyloucit tehotenstvi a gyn. zanet - ta bolest by odpovidala. Pokud tam nic nebude, beru moc a jdu za obvodakem, bolest v zadech i podbrisku ukazuje na mocove cesty a ledviny. Slepak to urco neni, bolest by byla vice na strane, byla by daleko ostrejsi. Jinak jak pise vyse krkovicka:)

Hlavne si nedavejte horkou koupel, mokre teplo je pro zada nejhorsi! Dobre jsou nahrate rucniky, termofory nebo vyhrevne decky ci jak se to jmenuje.

Mohla jste behem par minut nekde prochladnout a ledviny ci mocove cesty si nachladit. Kupte brusinky, urologicky caj a pokud to do ctyr dnu neprejde, supem k doktorovi. Neleceny zanet ledvin muze vyustit az v selhani ledvin.

Ohodnoceno: 3x

Datum: 03.09.11 16:31

Může to být klidně i žlučník. Ty samé bolesti jsem měl loni a skončil na kapačkách v nemocnici.

Od: wamp®
Datum: 03.09.11 18:06

Nevím sice kolik vám je let,nicméně,tyto bolesti bývají gynekologického rázu.Začíná to právě od bolestí zad,a bývá to propojeno s bolestmi do podbříšku a někdy i nohou.Můžete mít i v nepořádku ledviny,či močové cesty,myslím,že by jste mohla zkusit Urologický čaj,a být v teple,horkou koupelí také nic nezkazíte.Co se týče potravin,kupte meloun vodní,a zbaštěte ho na posezení,sice budete běhat permamentně na záchod,ale perfektně se pročistíte,mělo by to pomoci.Zkuste...;)

Ohodnoceno: 1x

Datum: 04.09.11 13:07

Wampe, horka koupel je na ledviny a mocove cesty to nejhorsi, co muzete udelat...

Datum: 15.11.11 10:36
Předmět: RE (3x): Bolest v podbříšku a zad! 

martinaa:nemáte pravdu,číhněte do odborné literatury*bum*

Datum: 15.11.11 14:29
Předmět: RE (4x): Bolest v podbříšku a zad! 

To jsem si nevymyslela, rekl mi to pak primar v nemocnici:)

Datum: 15.11.11 14:50
Předmět: RE (5x): Bolest v podbříšku a zad! 

Očividně člověk,který své práci nerozumí*bum*Jsem víceméně z oboru...

Datum: 15.11.11 15:23
Předmět: RE (6x): Bolest v podbříšku a zad! 

Me prave rikal, ze kdyz vylezu z koupele, behem tech nekolika vterin, kdy jsou zada vystavena chladnemu okolnimu vzduchu, to neni dobre... *nevi* Kdyz clovek nemuze verit uz ani lekarum, tak co?:(

Od: tina*
Datum: 14.11.11 20:29

Dobrý den,už týden mám stejný problém Nicko,jak to dopadlo Vám?jsem uprostřed menstruace,ale žádný změny,krom bolestí v podbřišku,hlavně večer a zad a na pravé straně břicha nemám,tak bych ráda věděla,co to může být,než vyrazim k doktorovi,a taky jestli mám jít k obvodnímu nebo na gyndu,děkuju za radu Tina

Datum: 15.11.11 15:08

Dobrý den, byla jsem na gyndě a nic mi nenašla, a ani doktoři ne ,bolí mě to dál tak to už nějak přestávám vnímat, když doktoři nejsou schopni říct z čeho.. Ale doporučovala bych si zajít na gyndu..

S pozdravem Rýdlová

Od: jana2*
Datum: 07.01.12 14:47
Předmět: RE (3x): Bolest v podbříšku a zad! 

Zdravím. Pokud jste prošla vyšetřeními na gynekologii, urologii, chirurgii a stále bez výsledku zkuste ortopedii.

Čas od času mám stejné potíže od zablokovaného SI skloubení (skloubení pánve s páteří). Obvykle se to projevuje bolestí vaječníku vpravo a zad na stejné straně. Po cvičení z rehabilitace (mohou pomoci i břišní tance) bolest v podbřišku celkem rychle odezní, ale záda je třeba procvičovat déle.

doplněno 07.01.12 14:48:

"vaječníku" mělo být v uvozovkách

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

RSS poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2014 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.
Poradte.sk - poradňa pre vás | Píše.cz - založte si blog | Rychlehry.cz - nejlepší online hry | ProTebe.cz - pohlednice, básničky, sms | Zkráceno.cz - zkacování odkazů