Postřik lišejníků modrou skalicí

Od: Datum: 28.10.13 11:03 odpovědí: 3 změna: 30.10.13 17:27

Chystám se postříkat na zimu ovocné stromy,které jsou porostlé lišejníky.Mám doma od nepaměti velký šutr modré skalice.Mohu ji použít a v jakém poměru s vodou?Děkuji.


 

 

Seznam odpovědí:
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 28.10.13 14:49
Předmět: RE: Postřik lišejníků modrou skalicí 
avatar
Sakra ta paměť . . jak se jmenuje modrý postřik na plísně brambor a rajčat? Najdi si od něj návod a použij modrou skalici ve stejném poměru. Když se skalicí stříkaj proti lišejníku střechy přidává se ještě vodní sklo jako smáčedlo aby to nesteklo. Na stromy ale nevím to dej spíš klasické kupované smáčedlo nebo lžičku saponátu.
Ohodnoceno: 2x
 
Datum: 29.10.13 22:20
Předmět: RE (2x): Postřik lišejníků modrou skalicí 

Skalice se sice používá, ale zelená. Cca 5 % roztok. Postřik na podzim nebo na jaře před rašením. Mechanické očištění např. ocelovým kartáčem, pozor nepoškrábat do živého. Dále pomáhá natírání kmene a kosterních větví vápeným mlékem.

Ohodnoceno: 2x
 
Datum: 30.10.13 17:27
Předmět: RE (3x): Postřik lišejníků modrou skalicí 

Jaký je prosím rozdíl mezi modrou a zelenou skalicí?Ten kámen je modrozelený a nevím,jestli je to ten či onen.Myslím to vážně,děkuji za odpověď.

 

Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

RSS poradny Poradte.cz
 
Copyright © 2004-2014 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.
Poradte.sk - poradňa pre vás | Píše.cz - založte si blog | Rychlehry.cz - nejlepší online hry | ProTebe.cz - pohlednice, básničky, sms | Zkráceno.cz - zkacování odkazů