Far Cry 3 - chybí XINPUT1_3.dll

Od: Datum: 12.12.12 20:25 odpovědí: 6 změna: 30.01.13 18:07

Dobrý den, potřebuji poradit. Spustím Far Cry 3 ale napíše mi to: Program nelze spustit, protože v počítači chybí XINPUT1_3.dll. Nevíte co s tím, předem moc děkuji za rady.

Seznam odpovědí:
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 12.12.12 20:34
Předmět: RE: Far Cry 3 - chybí XINPUT1_3.dll 

Přeinstaluj si knihovny DirectX od Microsoftu.

http://www.slunecnice.cz/sw/directx/

Ohodnoceno: 0x

Od: martas*
Datum: 12.12.12 21:00
Předmět: RE (2x): Far Cry 3 - chybí XINPUT1_3.dll 

díky ale nainstaloval jsem to do složky C:/ Directx ale bohužel problém přetrvává :(

Datum: 12.12.12 22:47
Předmět: RE (2x): Far Cry 3 - chybí XINPUT1_3.dll 

tak mi to napsalo že to chce další .dll, stánhlu jsem ho a hra se pak spustila jenže v menu jde zvuk normálaně ale když spustím novou hru tak zvuk nejde :( nechápu to

Datum: 13.12.12 01:41
Předmět: RE (3x): Far Cry 3 - chybí XINPUT1_3.dll 

Jo přesně tato chyba se mi nedávno stala u jedné hry. Chybí ti prostě ta knihovna. Budeš jí muset stáhnout a vložit na správné místo. Zaleží podle názvu toho souboru co ti chybí.

Od: satan
Datum: 30.01.13 12:02
Předmět: RE (3x): Far Cry 3 - chybí XINPUT1_3.dll 

Čau prosimtě jak si vyřešil ten zvuk ve far cry 3 mě tam jde jen když se načita ale ve hře mi to pak nejde porad prosim

Datum: 30.01.13 18:07
Předmět: RE (4x): Far Cry 3 - chybí XINPUT1_3.dll 

je to tim že nemám grafiku co podporuje DX11 :( musim pořídit novou

Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

RSS poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2014 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.
Poradte.sk - poradňa pre vás | Píše.cz - založte si blog | Rychlehry.cz - nejlepší online hry | ProTebe.cz - pohlednice, básničky, sms | Zkráceno.cz - zkacování odkazů