1x

Jak zapnout webkameru na notebooku

Od: Datum: 06.02.10 10:01 odpovědí: 11 změna: 06.02.10 14:54

Potřebuji radu jak zapnout webkameru v notebooku fujicu siemens díky.

Upozornění
Tato otázka je 5 let bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.

Seznam odpovědí:
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: repak*
Datum: 06.02.10 11:14
Předmět: RE: Jak zapnout webkameru na notebooku 

Univerzální rada: přečti si návod.

Je to i trochu z legrace, ale i vážně. Spousta lidí se tu ptá neb je líná něco sama řešit nebo číst. Když jsem dělal kliického technika většinu návodů jsme taky nešetli a občas při odstraňování závady zaznělo: "Došlo k nejhoršímu, jdeme hledat manuál."

Ohodnoceno: 2x

Od: metryx
Datum: 06.02.10 14:26
Předmět: RE (2x): Jak zapnout webkameru na notebooku 

Dík za optimistickou radu, co myslíš, že jsem jako první udělala, hledala jsem v návodu, jenomže mají tam sice krásně popsané kde co na notebooku je, ale jak se zapíná kamera to tam bohužel není*uf*

Datum: 06.02.10 13:53

Co vás vede k přesvědčení, že je kamera vypnuta? V NB je zcela určitě zapnuta softwerově ihned po naběhnutí stroje.

Změnte dotaz na : Jak získam obraz ze své kamerky v NB

A hned bude odpověď jina. Najděte program který ji obsluhuje. Nejspíše se vám fláká nejkde systemTray.

Stejně myslím, že nesháníte program na ovládání, ale jak ji používat v životě.

pokud chcete třeba telefonovat se Skype a s akmerou, tak většina těchno programu je automaticky detekují, jen musíte POVOLIT její používání.

Od: parizek*
Datum: 06.02.10 14:03

Ale no tak. Nektere ntb maji HW tlacitko, ktere je nutno stisknout pro beh kamerky. Predpokladejme, ze je jeji ovladac nainstalovan. Po zapnuti tohoto hw tlacitka se da kamerka vyuzit, napriklad po spusteni "tento pocitac" vam nabehne ikonka pripojeneho zarizene, staci poklikat a uz se muzete videt.

Takze to chce pomackat tlacitka na sasi ntb. Pokud byste napsala, jaky typ presne mate, bude se radit lepe...

Ohodnoceno: 1x

Datum: 06.02.10 14:15

MŮJ NOTEBOOK JE AMILO PI 3525

Od: parizek*
Datum: 06.02.10 14:25
Předmět: RE (3x): Jak zapnout webkameru na notebooku 

Tak u tohoto typu by se mela kamerka aktivovat pomoci stisku Fn + F7

Po stisku by se mela zmenit barva diodky na sasi ntb. Postup dale uz je jasny, kamerka bude "aktivovana" pro pouziti pres skype apod. ;)

Datum: 06.02.10 14:31
Předmět: RE (4x): Jak zapnout webkameru na notebooku 

Také jsem právě dokoukal na netu na tento typ. HW tlačítko jsem na fotkách neobjevil. Aktivovat by se měla buď kombinacé klaves, nebo stejnou funkci by měl pravděpodobně zastat i program samotny ( třeba Skype ). Pokud se aktivuje i dioda, tak je možna opravdu nutnost startu ručně. Použijte návod od parizek. myslím že byste již problém mit neměla.

p.s. capsLock se vypíná vlevo od písmene "A"

Datum: 06.02.10 14:40
Předmět: RE (4x): Jak zapnout webkameru na notebooku 

DÍKY PARIZKU FUNGUJE TO,JEŠTĚ JEDNOU MOC DÍÍÍÍÍÍÍÍK*palec*;)

Od: repak*
Datum: 06.02.10 14:54
Předmět: RE (5x): Jak zapnout webkameru na notebooku 

V manuálu pro 3660 (pro 3525 na webu není) jsem to našel na str, 19 :) . Ta moje poznámka byla z mnoha vlastních zkušeností kdy jsem si pak připadal za blbce.

Ať NB dobře slouží.

Datum: 06.02.10 14:18

předpokladal jsem , že má NB bez tlačitka, když se optala jak zapnout kamerku. Takova komplikovana věc jako stisk tlačítka mně bohužel ani ennapadla :)

Od: perda*
Datum: 06.02.10 14:30

Podívej se do Tento počítač, webkamera by tam měla být vidět a když na ní klikneš začne snímat. Kameru si aktivují aplikace sami. Případně také zkontroluj v ovládacích panelech zda máš nainstalované korektně ovladače. Pokud ne můžeš na stránce www.fujitsu.cz využít automatický update ovladačů.

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

RSS poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2014 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.
Poradte.sk - poradňa pre vás | Píše.cz - založte si blog | Rychlehry.cz - nejlepší online hry | ProTebe.cz - pohlednice, básničky, sms | Zkráceno.cz - zkacování odkazů