Skype-výpadky zvuku

Od: Datum: 06.03.09 13:14 odpovědí: 9 změna: 06.03.09 13:38

Při volání na Skypu mě druhá strana velmi špatně slyší-vypadává zvuk ,odinstalovala jsem tedy Skype a nainst. nový-celý den vše v pohodě ,druhý den opět stejná závada,zkoušela jsem mikrofon v jiném kompu-jde normálně.Zapojení přes jack.Nejde mi do hlavy jak je možné že zvuk pořád vynechává , po instalaci nov.Skypu,pújde normálně ale jak vypnu pc a nahodím tak se pravděpod.načte stejná závada a opět blbne,Nevíte někdo jak tohle odstranit?

Upozornění
Tato otázka je 5 let bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.

Seznam odpovědí:
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 06.03.09 13:15
Předmět: RE: Skype-výpadky zvuku 

A nebude to spíš rychlostí netu? Skyxpe je pěknej žrout a pokud jsou velké odezvy a malý upload a download...

Ohodnoceno: 2x

Od: kety®
Datum: 06.03.09 13:17
Předmět: RE (2x): Skype-výpadky zvuku 

Ne,rychlost je velmi dobrá 3-5 mb

Datum: 06.03.09 13:20
Předmět: RE (3x): Skype-výpadky zvuku 

To je rychlost připojení, ale nic neříká o momentální propustnosti sítě. A taky záleží na konektivitě druhého volajícího.

Datum: 06.03.09 13:22
Předmět: RE (3x): Skype-výpadky zvuku 

To je nicneříkající číslo. Řekněme že pro připojení na net je podstatná odezva, upload a download...tvé číslo je co? Download? Ale co upload- což je spojení od tebe?

Ty slyšíš protistranu dobře? Závada je jen s jednou protistranou nebo se všema? Nahrávání do pc jde v pohodě? V příslušenství máš záznam zvuku tak to tam zkus

Datum: 06.03.09 13:26
Předmět: RE (4x): Skype-výpadky zvuku 

Já slyším protistranu velice dobře upload mám 1,8 mb,a závada je se všemi s kterými mluvím,záznam zvuku mám nastaven také dobře,jak tedy lze vysvětlit že po instalaci nové verze vše makalo dobře?a druhý den opět ne?

Datum: 06.03.09 13:32
Předmět: RE (5x): Skype-výpadky zvuku 

A můžeš odzkoušet, že až ti to zase pojede špatně a ty to ihned přeinstaluješ, že se kvalita výrazně zlepší?

Datum: 06.03.09 13:36
Předmět: RE (6x): Skype-výpadky zvuku 

No jasně vždyt to píšu,nainstaluji nový Skype -zavolám jde to bezvadně,vypnu komp-zapnu a už to opět blbne

Datum: 06.03.09 13:38
Předmět: RE (6x): Skype-výpadky zvuku 

Napadlo mě ještě že pokud se načítá stejná chyba,tak by asi bylo nejl.vyčistit řádně registry-možná že tam ze starého Skypu něco zůstalo.

Datum: 06.03.09 13:19
Předmět: RE: Skype-výpadky zvuku 

Z vlastní zkušenosti vím, že se podmínky hovorů liší kažkou vteřinou. Někdy musím mít hlasitost naplno, někdy to musím naopak stlumit... Záleží hlavně na internetovém spojení. Někdy pomohlo, že jsem zkusil zavolat já kamarádovi, místo on mně...

Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

RSS poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2014 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.
Poradte.sk - poradňa pre vás | Píše.cz - založte si blog | Rychlehry.cz - nejlepší online hry | ProTebe.cz - pohlednice, básničky, sms | Zkráceno.cz - zkacování odkazů