Proč nelze otevřít soubor s příponou pps

Od: Datum: 15.02.09 16:49 odpovědí: 8 změna: 01.03.09 02:34

Dobrý den,prosím o radu,když mi přijde e-mail s příponou PPS,hlásí mi to že SOUBOR NELZE OTEVŘÍT ,i když si mail uložím na plochu tak to také nejde tak nevím v čem to je.Také jsem si stáhla ze Slunečnice prohlížeč POWER POINT 2007 a stejně to nejde otevírat.Mám VISTU HOME PREMIUM.Poradí někdo ,děkuji

Upozornění
Tato otázka je 6 let bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.

Seznam odpovědí:
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 15.02.09 17:14
Předmět: RE: Proč nelze otevřít soubor s příponou pps 

A nejde to pokaždé nebo jen někdy? Máte dobře nastavený výchozí program?

Máme taky Vistu a občas ten samí problém - někdy nám tato příloha nejde otevřít. Otevíráme to přes Open office, ale dříve jsme používali power point wiever a bylo to to samé.

Někdy se stnae chyba při stahování, tak se nám to podaří až třeba na podruhé nebo na potřetí.

Ohodnoceno: 2x

Od: jitulinka*
Datum: 15.02.09 18:14
Předmět: RE (2x): Proč nelze otevřít soubor s příponou pps 

Děkuji za odpověď ale nejde to vůbec.Výchozí program - co bych tam mohla mít špatně?

Datum: 15.02.09 18:19
Předmět: RE (3x): Proč nelze otevřít soubor s příponou pps 

Neukládej celý mail ale pouze tu přílohu, tedy soubos PPS. Na ten pak dvojklikni a měl by se ti otevřít.

Ohodnoceno: 1x

Od: jitulinka*
Datum: 15.02.09 18:42
Předmět: RE (4x): Proč nelze otevřít soubor s příponou pps 

I když uložím pouze přílohu souboru PPS tak to nelze otevřít.

Datum: 15.02.09 18:54
Předmět: RE (5x): Proč nelze otevřít soubor s příponou pps 

Zobrazí se nějaké chybové hlášení nebo co to udělá?

Datum: 15.02.09 18:38

Mám zkušenost s pps, které občas pošlu kamarádovi, některé prostě na Vistě neotevře. Tak jsem to zkoušela a zjistila jsem, že některé pps jsou zaheslované - a ty prostě na Vistě neotevře, já na XP problém nemám

Ohodnoceno: 3x

Datum: 16.02.09 18:51

Rovněž mám Visty Home Premium a také mně nejdou pps spouštět přímo...patrně problém někde v nastavení,ale dělám to tak, že kliknu na zástupce Powerpointu na ploše / pokud není - nutno udělat / a otevře se okno s nabídkou kde se pps nachází, možná je to potřeba je potřeba se ke složce se souborem přes okno proklikat a pak jen tu pps otevřít kliknutím na její název a měla by se spustit.

Ohodnoceno: 1x

Od: jupikseliga*
Datum: 01.03.09 02:34

zkus si z maiu stahnou prohlizeny soubor a otevrit ho v pc. pokud to nepujde stahla jsi shareware powerpoint.potrebujes full powerpon.najdes ho na warforum.cz .zaregistruj se a najdes to v odeleni programu...hodne stesti

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

RSS poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2014 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.
Poradte.sk - poradňa pre vás | Píše.cz - založte si blog | Rychlehry.cz - nejlepší online hry | ProTebe.cz - pohlednice, básničky, sms | Zkráceno.cz - zkacování odkazů