Poradna

D-link DI 524

Od: Datum: 25.11.08 23:23 odpovědí: 5 změna: 28.11.08 10:22

Zdravím,

koupil jsem toto AP a připojil místo stávajícího routru TP-link TL402R, provedl veškerá nastavení a vše valilo bez problémů. Po jisté době se třeba při uspání noťasu měl wi-fi adaptér problém připojit, po napěťovém resetování to zase šlapalo. Pak nastalo to, že wi-fi síť přestala uplně běhat, bezdrátové připojení se tak 2-3 vteřiny konektuje a pak přeruší. Vše jsem přenastavil znova(tvrdý reset). A stále stejné, nešlo se prostě přes wi-fi připojit. Potřeboval jsem přeinstalovat i systém a problém je pořád stejný na jiných wi-fi sítích se mi toto ještě nestalo,použil jsem i network stumbler jestli nejsem rušený na kanaálu. Pak jsem přišel na to, že když vypnu zabezpečení vše funguje normálně. Při jakém koliv zabezpečení se prostě wi-fi 2 vteřiny konektuje, přeruší a stále dokola ... někdy s pauzou. Síť chci mít zabezpečenou. Nevíte čím to může být a jak bych mohl problém vyřešit?

Díky

Upozornění
Tato otázka je 5 let bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.

Seznam odpovědí:
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 26.11.08 11:56
Předmět: RE: D-link DI 524 

D-link 524 neni AP, ale router. Jinak podle mě je problém v tom že ty se stále připojuješ na nějaký nastavený profil kde máš tu síť bez hesla, takže se koukni jak se připojuješ, musíš si tu síť jako znovu najít a nově připojit aby se tě to ptalo na heslo...

Od: styvi
Datum: 27.11.08 13:32
Předmět: RE (2x): D-link DI 524 

Ta wi-fi síť byla od začátku zabezpečená v tom bych řekl, že problém nebude. Oki je to router , ale já to v mé subsíti vnímal jako AP

Od: onthera*
Datum: 26.11.08 18:17
Předmět: RE: D-link DI 524 

Tenhle router mam doma uz delsi dobu...cca 3 roky. Jediny problem ktery byl s pripojovanim tak byl se slabym signalem a sifrovanim, kdy se to porad rozpojovalo. Nekdy je problem s pripojenim taky kdyz si u routru moc blizko...1metr...jinak si zkus aktualizovat firmware routeru...

jsou dve verze 524... DI-524 a nejaka verze DI-524UP..jina je pak jeste v USA...

posledni firmware najdes v administraci routeru..a jinak ke stazeni tady...

http://www.dlink.cz/?go=gNTyP…oVoF2g6ltbNlwaaRp7TwqBSjpyiJE I0NBNo=

doplněno 26.11.08 18:18:

ten odkaz se nejak nepovedl...

http://www.dlink.cz/?go=gNTyP…ltbNlwaaRp7TwqBSjpyiJEI0NBNo=

doplněno 26.11.08 18:20:

Evidentne je tady problem s vkladanim odkazu, takze jeste jednou a slovne...

na www.dlink.cz v sekci podpora si vyberes bezdratove site a pak model toho tveho routeru... a je to..

Od: styvi
Datum: 27.11.08 13:29
Předmět: RE (2x): D-link DI 524 

Moc díky za reakci. Síla signálu je dostačující. A opravdu je problém se šifrováním a možná jsem u toho byl moc blízko. Firmware jsem přehlával včera. Zkusím to ještě z tvého odkazu. Kdyby i po té se stále router odpojoval , nezbejvá nic jiného než ho vyreklamovat, že? Nezabezpečenou wi-fi se mi fakt nechávat nechce :( ještě něco vyzkouším a pak to asi hodím z okna :-D

Datum: 28.11.08 10:22
Předmět: RE (3x): D-link DI 524 

No jestli jsi predelaval firmware tak bych byt tebou nejdrive vyresetoval ten router

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

socialní sítě
RSS poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2014 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.
Poradte.sk - poradňa pre vás | Píše.cz - založte si blog | Rychlehry.cz - nejlepší online hry | ProTebe.cz - pohlednice, básničky, sms | Zkráceno.cz - zkacování odkazů