Jak nainstalovat webkameru?

Od: Datum: 12.10.08 18:06 odpovědí: 4 změna: 13.10.08 06:10

ahojky, chtěla jsem se zeptat jak mám nainstalovat do notebooku webku.. na instalačním cd nikde ovladače na webkameru nemám, a v PC se mi nikde nezobrazuje.. nevíte jak jí můžu nainstalovat, nebo kde třeba stáhnout ovladače nainstalování webky? díky, čaau :)

Upozornění
Tato otázka je 6 let bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.

Seznam odpovědí:
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 12.10.08 18:08
Předmět: RE: Jak nainstalovat webkameru? 

Nainstaluj tu aplikaci co máš na tom instalačnim cd...ona tam neni úplně k ničemu ;)

Datum: 12.10.08 20:43

Nevím, co bylo již nainstalováno, ale základní postup pro většinu přídavných zařízení (tiskárny, mikrofony, kamery ...), je nainstalovat ovladače z přiloženého CD a vybrat tam ty, které souhlasí s OS. Teprve následně připojit zařízení k PC, většinou přes USB. Podle typu kamery pak bude třeba ještě vyhledat zobrazovací zařízení v PC. Někdy se to hned na poprvé nepovede, mnohdy je třeba podívat se na stránky výrobce, nebo i použít"podporu výrobce".

Je to z vlastní zkušenosti s kamerou Creative AF - a multifunkčním HP 1500 - ahojas Troja

Od: nutt®
Datum: 12.10.08 22:25

Dobrý den,

první otázka je ta kamera přídavná nebo již zabudovaná v notebooku?

Pokuď je přídavná musela jste k ní dostat cd s ovladači případně s ňákým programem a ten nainstalujte.

Pokuď je zabudovaná v notebooku napište značku a typ notebooku, ovladače (pokuď nejsou na přiloženém CD) se dají stáhnout na stránkách výrobce.

Hezký den >>NutT<<

Od: mira123*
Datum: 13.10.08 06:10

Dobrý den,

také jsem toho názoru, že by měly být ovladače na CD, lze postupovat i tak že si v nastavení počítače zvolíte možnost přidat/odebrat hardware a zvolíte si přidat web kameru a jaký typ a dále když to bude chtít nainstalovat ovladače, tak zvolíte cestu z vašeho CD, které jste dostala k této web kameře. Ale najít ovladače přímo na www u výrobce je asi ta jednodušší cesta. Hlavně musíte vědět toho výrobce a typové označení Kamery. A pak stačí jen nainstalovat.

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

RSS poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2014 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.
Poradte.sk - poradňa pre vás | Píše.cz - založte si blog | Rychlehry.cz - nejlepší online hry | ProTebe.cz - pohlednice, básničky, sms | Zkráceno.cz - zkacování odkazů