Poradna

Jak obnovit ikonku koše ve Windows

Od: Datum: 11.10.08 11:32 odpovědí: 6 změna: 12.10.08 00:02

No, jak to říct... jednou jsem omylem smazala Koš - prostě jsem ho hodila do Koše. Teď teda netuším, jak ho mám nějakým způsobem obnovit, zkusila jsem hledat v celém PC, ale nikde nic... (Mám Vistu)

Je to docela nepříjemné, za každou radu Vám budu velmi vděčná.
Děkuji.

Upozornění
Tato otázka je 6 let bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.

Seznam odpovědí:
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 11.10.08 11:39
Předmět: RE: Jak obnovit ikonku koše ve Windows 

Zkusil bych zrušit koš úplně (tedy soubory se budou odstraňovat přímo bez koše) a po restartu to zase vrátil zpět. Koš by se měl obnovit.

Datum: 11.10.08 13:09

Je zajímavé,že jsem dal :hledat"koš"ve svém počítači,ale systém nic nenašel.Ale myslím,že byl smazán jen zástupce.Možná by pomohlo obnovení systému.Zkus spustit Help Windows.Pokud posuneš bod obnovení systému před datum,kdy jsi KOŠ smazala,měl by se zase objevit.

JABRAKA

Od: honza2581*
Datum: 11.10.08 20:27

Pokud odkryjete skryté soubory a složky, tak na systémovém disku najdete Racycler, ale raději bych se držel návodu od Spidera

Datum: 11.10.08 23:22

Klepni pravým tlačítkem myši na plochu, dej Přizpůsobit a vlevo je položka"Změnit ikony plochy"tam zatrhni koš

Ohodnoceno: 3x

Datum: 11.10.08 23:26
Předmět: RE (2x): Jak obnovit ikonku koše ve Windows 

To sondaW:

pozor,nemusí to fungovat,jen vytvoříš ikonu,ale ta nebude spojená s programem.Správně je to zadání"recycler"do vyhledávání

JABR

Datum: 12.10.08 00:02

to: JABR
Možná jsme si nerozuměli, pokud zruším zatržítko u koše, ten mi z plochy zmizí, proto jsem radila zkontrolovat, zda má u položky Koš zatržítko
viz obrázek
doplněno 12.10.08 00:04:

Jen doplním, že vždy se mi koš zobrazil zpět a byl funkční

Ohodnoceno: 4x

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

socialní sítě
RSS poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2014 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.
Poradte.sk - poradňa pre vás | Píše.cz - založte si blog | Rychlehry.cz - nejlepší online hry | ProTebe.cz - pohlednice, básničky, sms | Zkráceno.cz - zkacování odkazů