Poradna

Jak aktualizovat ovladače

Od: Datum: 07.09.08 22:01 odpovědí: 40 změna: 17.09.08 13:43

Dobrý večer.Prosím poradíte mi,jak aktualizovat software ovladače?PC to po mě vyžaduje,ale když dám potvrdit že to chci aktualizovat,tak mi v PC projede veškeré kouty,ale nic nenajde...Děkuji za pomoc předem.Mám VISTY

Upozornění
Tato otázka je 6 let bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.

Seznam odpovědí:
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: cybermagefroll*
Datum: 07.09.08 22:27
Předmět: RE: Jak aktualizovat ovladače 

Konkrétně jaké ovladače? To že je nenajde v počítači je naprosto normální. Většinou jsou je potřeba vložit do mechaniky CD, které je obsahuje. Případně si stáhnout ovladače z internetu nebo zkopírovat z nějakého CD/DVD a nainstalovat je ručně.

Od: dt*
Datum: 08.09.08 18:21
Předmět: RE (2x): Jak aktualizovat ovladače 

Já právě žádné CD ani DVD nemám.NTB mám asi 3měsíce a nedostala jsem k tomu vůbec nic...A pokud dobře chápu PC,tak jsem tam měla jen nějakou zkušební verzi...Což je pěkně v ...

Datum: 08.09.08 18:52
Předmět: RE (3x): Jak aktualizovat ovladače 

Můžeš sem přeně napsat tu hlášku a program, který ji zobrazuje? Pleteš totiž dvě věci dohromady.

Datum: 08.09.08 19:00
Předmět: RE (4x): Jak aktualizovat ovladače 

No dole v levo na liště je něco jako věžička a okolo věžičky krouží zelenej puntík.PC to hlasí jen při zapnutí PC.A píše tam hlášku která má 3 možnosti-aktualizovat ovladače,připomenout tuto správu později,zavřít...Ani já nejsem z toho moudrá SPIDERE...A|le děkuji za tvou budoucí pomoc : - )

Od: mirek4
Datum: 11.09.08 07:17
Předmět: RE (5x): Jak aktualizovat ovladače 

Tak co? Jede Ti notas normálně po odklenutí "Později", nebo je to vyřešený? Ahojas Mirek

Datum: 11.09.08 10:41
Předmět: RE (6x): Jak aktualizovat ovladače 

Bohužel se to na mém NTB ukazuje neustále po zapnutí *hi*.Pomůžeš mi jak na to?*modla*

Od: al*
Datum: 11.09.08 12:11
Předmět: RE (7x): Jak aktualizovat ovladače 

Obecně řečeno, když to nejde po dobrém, vezmi větší kladivo, neboli chce-li stroječek aktualizovat ovladače a neřekne, které že to ovladače chce aktualizovat, jestiť potřeba zjistiti, jakou mám v noťasu grafiku, jakou zvukovku a tak dále, což umí, nepletu-li se, třeba prográmek Everest, který až do verze 3 byl free, ale i trial verze (ZDE) by měla dostatečnou pro tento účel býti.

Následně po zjištění typů hardware zaběhnouti bude potřeba na stránky výrobců jeho a tam nalézti požadované aktualizace. Tyto do PC stáhnouti a nainstalovati. Jest-li ještě něco nejasno, jistě chlapci rádi pomohou.
Hezkého dne.

P.S. Co je to sakra za noťas? Nějaký DO-DO? (dodělej-doma?)

Datum: 11.09.08 13:12
Předmět: RE (8x): Jak aktualizovat ovladače 

TAK JSEM TO STÁHLA,ale chce to po mě placení...Tak nevim...NTB je Acer Extensa...NTB je dobrej,ale ten co ho používá-Já-je totální idiot na PC;)

Datum: 11.09.08 14:25
Předmět: RE (9x): Jak aktualizovat ovladače 

Placení? Za ovladače? To se asi pleteš. Neinstalovala si třeba Officy, nebo jiný program? A pro dokončení instalace ti tam něco chybí? Já totiž začínám pomalu pochybovat o tom, že to chce ovladače na hardware.

Kdyby si alespoň uměla típnout obrazovku a pak sem hodit obrázek co to píše.

Jakmile ti naskočí ta obrazovka, tak zmáčkni tlačítko Print Screen, pak si otevř nějaký prohlížeč obrázků, dej Ctrl+V a ulož ho. Pak ho přidej do diskuse.

Datum: 11.09.08 14:34
Předmět: RE (10x): Jak aktualizovat ovladače 

MĚ se to ukazuje při spuštění PC...když kliknu na tabulku která mi nabízí 3 varianty1)vyhledat2)upozornit později3)něco jako ve smyslu ZAVŘÍT..Když dám vyhledat,tak dole v pravo na liště mi běhá zelené kolečko okolo "věže".Po 30min mi PC napíše,že žádné ovladače PC nenašlo.,..*nevi*

Datum: 11.09.08 14:50
Předmět: RE (11x): Jak aktualizovat ovladače 

Že by nějaká fíčura z toho aceru? Nevim proč se snažíš dohledat ty ovladače- buď dej upozornit později a koukni zda jde nastavit čas, nebo to něco jako zavřít zda tam neni něco jako nespoštět už a nebo na to u hodin klepni pravym tlačítkem a koukni co máš za možnosti- zda je tam nastavení atd

Datum: 11.09.08 15:00
Předmět: RE (12x): Jak aktualizovat ovladače 

A nebo to má firewallem zablokovaný přístup k netu.

Ale jak říká maverick, já bych dal odložit na neurčito, nebo nedotazovat se, nebo bych to úplně vyhodil z Po spuštění. Ale těžko to vysvětlovat někomu kdo s PC neumí.

Datum: 11.09.08 15:18
Předmět: RE (13x): Jak aktualizovat ovladače 

zas takovej kretén na PC nejsem to nemusíš mít strach.Ale máš pravdu-má to něco společného s firewallem.Ten je špatně udajně nastavený...Mozzila mi neotevře ani onlline hry ani žádnou animaci.EX to otevře,ale musim vypnout štíty Avastu...

Datum: 11.09.08 15:26
Předmět: RE (14x): Jak aktualizovat ovladače 

Tak proč to máš po startu? Je problém přidat aplikaci do firewallu jako povolenou? Proč nám alespoň neřekneš co máš za firewall? Až budeš nastavovat firewall tak tam rovnou přidej i avast páč jeho část blokuješ a proto nejde net

http://207.46.197.98/Windows/…e1-a1f6-a1d38b07dbee1029.mspx

Datum: 11.09.08 15:51
Předmět: RE (15x): Jak aktualizovat ovladače 

víš Meve,kdyby to pro MĚ bylo tak jednoduché,nepíšu na Poradte...Každej jsme hold dobrej na něco jiného...Díky bohu

Datum: 11.09.08 16:04
Předmět: RE (16x): Jak aktualizovat ovladače 

Sorry,ale jednou řikáš jsem začátečník, beru-nemam problém, podruhé zase nejsem tak blbá (přeložim si nejsem zelenáč na pc a nejednejte tak se mnou,uráží mě to) tak jak mam s tebou jednat? Máš tu odkaz na nastavení firewallu, tak to podle nej nastav a nebo řekni konkrétně kde ses zasekla, nebo že máš jiný firewall.

Obecná zásada: čím lépe popíšeš problém, tím lépe a rychleji dostaneš odpověď a tvá otázka jde pochopit v několika možnostech- chci aktualizace ovladačů
nechci aktualizace ale objevuje se mi tam ten dialog po spuštění
je mi to jedno- nevim o co jde,ale nejde to, co s tím

identifikoval jsem tě spíše do té druhé možnosti a podle toho jsem reagoval

Ohodnoceno: 2x

Datum: 11.09.08 15:59

A na bránu jsem teť jukala-vše je povolený a zapnutý,tak nevim*bzum*

Datum: 11.09.08 16:06

1) je povolený ten neidentifikovaný program co hledá ovladače? (potažmo avast a jeho web scnaer kvůli jinym věcem?)
2) pokud je povoleno a nejsou nové ovladače tak o co jde? že to běhá po startu? Už jsi se koukala přes pravé tlačítko co tam jde nastavit? Co je v tom připomenout později?

Datum: 11.09.08 15:38

Vycházel sem z tohoto: "ten co ho používá-Já-je totální idiot na PC;)"

Ale snad se konce dobereme. Já nemám Visty, takže s návodem ti pomáhat nemůžu. Jen vždycky něco plácnu a maverick řeší jak se tak koukám *smich*

Datum: 11.09.08 15:52

Kdyby řekla hned že jí nejde půlka věcí co chce net *nevi* Mě hlavně šlo jedno- nepochopil jsem proč to tak vehementně pouští když to nic nenajde, proto jsem už napsal

Od: dt
Datum: 11.09.08 18:11
Předmět: RE (12x): Jak aktualizovat ovladače 

Musí to mít nějakou spojitost f Bluetooth-nějak mi zlobí připojení.Klikla jsem na okno pavim na myši a nic se mi nezobrazilo,žádná možnost...

Datum: 11.09.08 18:58
Předmět: RE (13x): Jak aktualizovat ovladače 

hele, mám pocit, že začínáme stavět barák od druhého patra, neřkuli od střechy. Zkuste si představit, že nikdo z nás vedle vás nesedí, o vašem počítači a jeho vybavení naprosto nic nevíme. Jsme hluší a slepí jako dvoudenní koťata. A fčil specyfikujtě, o co idě - tedy začněmež typem notebooku, odkud byl pořízen, jak je vybaven, co je vnitř za železo, co jsou v něm za programy a odkud byly ukradeny, nebo pořízeny. Kdo je instaloval a jak jsou nastaveny firewall, antivirus a antispyware a které programy jsou pro tento účel použity. Třeba se pohneme z místa, protože teď to je jako když se baví hluchý s blbým.

Datum: 11.09.08 19:26

O.K.Takž emám NTB Acer Extensa,kterej sou zakoupila v PC prodejně...Už jsem si ho brala s nainstalovanýma Vistama.Dále mám prohlížeč jak Mozillu,tak EX.Dále je tam Avast.NOD 32,Spybot,Skype,ICQ,Adobe.Ikona pro to instalování těch ovladačů je zelená kulička kroužící okolo věžičky.je tam ale jen na začátku...během mého působení na NTB se jiš neoběví...A co se týče firevalu,tak je zaplý a vše má povoleno...A je to firewall systemu Windows s vyspělim zabezpečením-veřejný profil je aktivní,brána je zapnutá,vše je prostě povoleno..Dáška

Datum: 11.09.08 19:36

Tak jsme se konečně k něčemu dobrali - zdá se, že tam běhají dva antiviry najednou a ty se dovedou neuvěřitelně pohádat. Bohužel neplatí rovnice čím více antivirových programů, tím větší bezpečí, ale naopak tím větší komplikace.
První kolo:
Zrušte jeden z nainstalovaných antivirových programů a to jakože úplně. Odinstalovat. Vyberte si sama, který to bude. Já Avast používám a mám rád, NOD mě nijak nenadchl, ale jiní uživatelé mají jiný názor. Rozhodnutí je na vás.
Po restartu se uvidí.
Hezký den

Datum: 11.09.08 20:36

Drahý Ale,tak jsem odinstalovala NOD 32 ale problém jsem tím nevyřešil...Ale teť mám o něco víc...Píše mi to Bluetooth Peripheral Device-instalace softwaru ovladače zařízení-snad už teť jsem zdělila více info*placni*

Datum: 11.09.08 21:01
Předmět: RE (17x): Jak aktualizovat ovladače 

No výborně! Ten "modrý zub" (bluetooth) je součástí počítače, nebo přídavné zařízení? A je nezbytné ho provozovat? Připojení na net jede přes modrý zub? Nedá se připojit přes kabel a modrý zub vypnout? Načež najít na stránkách výrobce bluetooth, nebo na stránkách výrobce počítače příslušný ovladač a následně aktualizovat?

BTW - Bluetooth Peripheral Device-instalace softwaru ovladače zařízení - to se rozběhla instalačka automaticky - tipnul bych si, že bluetooth je tam přidaný a Vista hledá na webu příslušný software. Je dost možné, že ho najde sama, ale je taky možné, že to přídavné zařízení (jde-li o přídavné zařízení) je tam zbytečně, noťas by snad měl mít už v základu bluetooth. A tady by mohl být pod hlínou nejlepší přítel člověka (zakopaný pes).

Tak jak to je? Nesedím u tamtoho počítače... Nevidím na monitor.. ;)
Hezký den.

Datum: 11.09.08 21:15
Předmět: RE (18x): Jak aktualizovat ovladače 

Takže Ale,ten modrý zub je tam už daný od jakživa,takže to niní přídavný zařízení.Jinak modrý zub potřebuji k připojení k netu...Mám připojení přez mobil a spojuje je modrý zobeček,který mi zlobí.Tím pádem i připojení k netu.Nedokáže to samo najít nikde v PC už asi 10dní

Datum: 11.09.08 22:09
Předmět: RE (19x): Jak aktualizovat ovladače 

Fajn! Takže přichází na řadu varianta dvě:

Naskočit na stránky výrobce notebooku, zkouknout nějakou sekci s technickou podporou, nebo s downloadem, vyhledat podle typu noťasu software pro aktualizaci bluetooth.

K Vistě se nedává instalační CD, ale jestli jste udělala zálohu tak, jak se to doporučuje, pak byste měla mít instalační DVDéčka vypálená. A na nich by mohly být někde ovladače (drivers) i na ten modrý zub. Po vložení těch DVD do mechaniky nespouštějte instalaci ani nenechávejte proběhnout instalaci automatickou. jen je "otevřete" a prohlédněte, co na nich je zapsáno.

Ještě mě napadla jedna věc - co přeinstalovat ten telefon? Tedy ne přímo telefon, ale ovladače na něj, které jsou nainstalovány v počítači? je možné, že si nerozumí telefon s počítačem?

Další doplňující dotaz bych měl ještě takový - co se změnilo před tím, než začal počítač zlobit? Nebo takhle "zlobí" odjakživa?
Hezký den.

Datum: 11.09.08 22:26
Předmět: RE (20x): Jak aktualizovat ovladače 

zlobí to od doby,co jsem dala původní tel k reklamaci...Zlobil mi modrý zub.Prostě se nezapnul...Teť pužívám k připojení N72 a máte pravdu,od té doby to zlobí.To je k neuvěření,jak Vám to pálí...Mě by to netrklo...Nevim ale jak skouknout sekci s technickou podporou...a nemám ani žádná CD a DVD*plac*a máte pravdu v tom,že si asi nerozumí NTB s mobilem.Než jsem totiš začala používat připojení s mob.tel k metu,tak technik mi nastavoval jak NTB k Vodafonu tak i mobil aby se měli rádi...Asi můj NTB nemá rád N72...Ale vrtá mi teť hlavou-je divné,že mi odošlo bluetooth na mobilu asi 2 měsíce potom,co jsem se začala přez něj připojovat k NTB...Ale to jsme jinde.Teť jde o ty zlobivý ovladače.

Datum: 11.09.08 23:07
Předmět: RE (21x): Jak aktualizovat ovladače 

Tak jinak. Na web Nokie a najít technickou podporu k N72 - pravděpodobně tam bude prográmek, který by mohl problém vyřešit, nějaká tecnická podpora, ovladače (drivers). Pak je tu další varianta, kdy s pravděpodobností hraničící s jistotou půjde N72 připojit k počítači kabelem, čímž bychom elegantně obešli ten problém s bluetooth, neb by ho nebylo potřeba k tomuto účelu vůbec použít. Kabel-li nemáte, jest jistě možné jej někde zakoupiti.

Nokii nepoužívám, takže se mohu jen dohadovat, ale je možné, že Nokia PC Suite bude tím správným programem a chybička se zdá býti v nastavení telefonu - najdou se PC a N72? Komunikují spolu přes modrý zub? Nemusí být nutně problém v ovladačích počítače. Spíš v ovladačích telefonu. A jak už jsem řekl, ovladače k telefonu by měly jít stáhnout z webu Nokia.
Hezký den.

Datum: 11.09.08 23:12
Předmět: RE (22x): Jak aktualizovat ovladače 

Nokia pc suite bych opravdu naistaloval, má několik voleb spojení s founem a modrý zub je jedna z možností

Datum: 16.09.08 22:55
Předmět: RE (22x): Jak aktualizovat ovladače 

Dobrý večer Ale,jen jsem Vám chtěla říci,že jsem s tím modrým zubem nepohnula...A už mě to sprominutím pěkně sere-k netu se připojuji 30 a více min...Ale to jsem celá já...Dramatickej kroužek hadr

Datum: 16.09.08 23:15
Předmět: RE (23x): Jak aktualizovat ovladače 

No to je dost, že jste se ozvala. ;)
Tak to zkuste přes kabel, jak jsem řekl o něco výše. Zbavíme se tím bluetooth a měli bychom mít po problému.

Datum: 16.09.08 23:27
Předmět: RE (24x): Jak aktualizovat ovladače 

Takže drahý Ale-mám jít do Nokia schopu a požádat je o kabel,který by spojil mé PC s mobílkem?Kolik mě to tak bude stát?Jak se ten kabel jmenuje?Jste můj princ na bílém koni-a ať si o mě každej myslí co chce-mám je v pr...*pusa**srdce*

Datum: 16.09.08 23:30
Předmět: RE (25x): Jak aktualizovat ovladače 

Ano přesně tohle udělejte. Popravdě netuším, kolik to stojí - jak jsem řekl, používám Motorolu, kde kabel byl přiložen a software rovněž. Tak mě napadlo, prohlédněte si krabičku od telefonu, co v ní zůstalo, než půjdete to toho obchodu, možná propojovací kabel máte a ani o tom nevíte.
Pokud jde o cenu, myslím, že vás to nezrujnuje.

Datum: 16.09.08 23:36
Předmět: RE (26x): Jak aktualizovat ovladače 

Měla jsem tam návod*smich*,nabíječku,sluchádka,reklamační a servisní knihu,ale nic víc...Motorolu jsem měla také,ale tam zas mrcha přestala nabíjet,,,Jak se jmenuje ten kabel,po kterym se mám tedy pídit?

Datum: 16.09.08 23:39
Předmět: RE (27x): Jak aktualizovat ovladače 

Propojovací kabel, který by spojil N72 (jestli se nepletu?) s PC. Oni už budou vědět. Případně zkuste i konzultovat ten problém s modrým zubem.
A dejte vědět.
Hodně zdaru.

Datum: 16.09.08 23:56
Předmět: RE (28x): Jak aktualizovat ovladače 

O.K. příteli můj...Jste můj soukr.instruktor.Jste vážně super člověk.Neděláte si z lidí /ze mě/ srandu a neponižujete.Jako jeden člověk,který se snažil psát na tuto problematiku a ještě se mi posmíval a ponižoval...On je třba dobrý v PC,ale já třeba zachraňuji životy zvířecých miláčkům...Každej jsme prostě dobrý na něco jiného...Ale i kdyby ne,lidskost-tak ta nesmí chybět nikomu.Jinak je to špatný..Ale konec filosofie-určitě Vám dám Ale vědět,jak jsem dopadla.Ještě jednou díky a příjemný zbytek věčera nad něčím dobrým-já třeba nad 0,2l Jamsna...Dobrou noc všem dobrým lidem a hlavně Vám ALE...*srdce*

Datum: 17.09.08 11:06
Předmět: RE (29x): Jak aktualizovat ovladače 

Je mi ctí a potěšením.
Zaregistrujte se na Poraďte, má to své jisté nepopiratelné výhody. A nic to nestojí.
Hezký den.

Datum: 17.09.08 13:43
Předmět: RE (28x): Jak aktualizovat ovladače 

Zdravím Vás Ale.Tak jsem byla v aut.obchodě Nokia...Zakabel po mě chtěli 850kč...A dali mi radu.Ať si to snahnu z http://www.nokia.cz/A4745146...*uf*Tak už to sthuji...Snad teť to pošlape jak má.Ale určitě se za pár dní oběví nějaký jiný problém s PC,tak Vás jistě znovu vyhledám...A budu moc ráfa,když se spolu zase do něčeho vrhnem..Zatím se mějte fajnově a až to nainstaluji a vyzkouším,tak písnu,jestli je to O.K.Tak zatím papík Ale.S pozdravem Dáška

*vtip**dril*

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

socialní sítě
RSS poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2014 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.
Poradte.sk - poradňa pre vás | Píše.cz - založte si blog | Rychlehry.cz - nejlepší online hry | ProTebe.cz - pohlednice, básničky, sms | Zkráceno.cz - zkacování odkazů