Program na blokování internetových stránek

Od: Datum: 30.07.08 09:56 odpovědí: 4 změna: 30.07.08 12:52

Ahoj,

chci se zeptat na nějaký šikovný program, který jde stáhnout z netu na blokaci webových stránek (hry, chat, ...). Stáhla jsem z netu Bitdefender Internet Security, ale strašně mi to spomalilo PC. Musela jsem ho odinstalovat, bylo to moc pomalé. Mám Windows 98.

Děkuji za odpověď.

Upozornění
Tato otázka je 6 let bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.

Seznam odpovědí:
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 30.07.08 12:01
Předmět: RE: Program na blokování internetových stránek 

Zkuste tohle - http://www.stahuj.centrum.cz/internet_a_site/bezpecnost/ostatni/any-weblock/?g[hledano]=blokov%E1n%ED%20str%E1nek&g[oz]=1.0

Ale pokud máte Windows 98, pravděpodobně máte slabý PC a jen tak nějakou aplikaci která běží rezidentně asi neutáhne...Ale tohle vypadá jako jednoduchý program, který by to mělo utáhnout.

Od: pitbulka
Datum: 30.07.08 12:14
Předmět: RE (2x): Program na blokování internetových stránek 

Díky, vyzkouším a uvidim.

Datum: 30.07.08 12:45
Předmět: RE (3x): Program na blokování internetových stránek 

Co to je za pc? Jak vidim tak se zdá že to chcete blokovat kvůli dětem nebo tak podobně, 98 nejsou na různá práva moc dobrá, pokud to pc kousne začal bych přechodem na windows 2000

Od: pitbulka
Datum: 30.07.08 12:52
Předmět: RE (4x): Program na blokování internetových stránek 

PC je Pentium III, 128 MB RAM, nevim, co víc ještě napsat. Blokace je kvůli dětem.

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

RSS poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2014 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.
Poradte.sk - poradňa pre vás | Píše.cz - založte si blog | Rychlehry.cz - nejlepší online hry | ProTebe.cz - pohlednice, básničky, sms | Zkráceno.cz - zkacování odkazů