Poradna

Nelze spustit www.seznam.cz

Od: Datum: 05.06.08 08:57 odpovědí: 12 změna: 05.06.08 11:36
Používám Mozillu k připojení na IT . Jako domovskou stránku mám www.seznam.cz . Od včerejšího dne mi tato stránka nechce naběhnout a já se tudíž nemůžu dostat do mailu . místo této stránky se mi objeví tahle :
http://guide.opendns.com/?url=www.seznam.cz&servfail
a pod tím napsáno :
Yikes, www.hry.cz isnt loading right now.
The computers that run www.hry.cz are having some trouble. Usually this is just a temporary problem, so you might want to try again in a few minutes.
zadám-li třeba centrum.cz není problém . poradí mi někdo prosím. volala jsem i správci sítě, neví si rady . a já jsem amatér na takové věci
Upozornění
Tato otázka je 6 let bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.

Seznam odpovědí:
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 05.06.08 09:35
Předmět: RE: Nelze spustit www.seznam.cz 

Ta stránka nenaběhne, ani když ji do prohlížeče zadáte ručně? V IE jde normálně?

Od: valentyna*
Datum: 05.06.08 10:21
Předmět: RE (2x): Nelze spustit www.seznam.cz 

ano . naběhne i když zadám www.seznam.cz ručně . a bohužel to dělá i v IE
Datum: 05.06.08 10:05
Předmět: RE: Nelze spustit www.seznam.cz 

Valentýna,pěkné jméno.

Otevři si start,Ovládací panely,Možnosti internetu,Tam je kolonka nastavit domovskou stránku.Napiš si svůj Seznam.cz a máš hotovo!

Pěkný den

JABRAKA

Datum: 05.06.08 10:20
Předmět: RE (2x): Nelze spustit www.seznam.cz 

Bohužel nemám . www.seznam.cz mám stále uvedeno jako domovskou stránku
Datum: 05.06.08 10:25
Předmět: RE (3x): Nelze spustit www.seznam.cz 

zkus teda nastavit prázdnou stránku co to pop novém spuštění udělá

Datum: 05.06.08 10:28
Předmět: RE (4x): Nelze spustit www.seznam.cz 

pokud jsi tou prázdnou stránkou myslel - zadat jako domovskou stránku 0 a potom se připojit na internet . naskočil mi tam Google . kliknu na seznam.cz a jsem opět na stejném
Datum: 05.06.08 10:32
Předmět: RE (5x): Nelze spustit www.seznam.cz 

Dej tam toto:

Datum: 05.06.08 10:35
Předmět: RE (6x): Nelze spustit www.seznam.cz 

při novém spuštění mám prázdnou stránku . do lišty zadám www.seznam.cz a jsem opět v háji . kliknu-li při prázdném okně na domovskou stránku - hodí mě to na google
Datum: 05.06.08 10:49
Předmět: RE (6x): Nelze spustit www.seznam.cz 

teď mi soused říká, že na hlavní stránku Seznamu se dá najet přes http://77.75.76.3/ . ale pouze tam . když se snažím dostat do mailu, napíše mi mi to následující :
Pokusili jste se spojit s "login.seznam.cz". Předložený bezpečnostní certifikát ale patří www.opendns.com. Je možné, ale málo pravděpodobné, že se někdo snaží narušit vaši komunikaci s webovou stránkou. Pokud máte podezření, že zobrazený ceritfikát nepetří "login.opendns.com", zrušte spojení a upozorněte správce stránek
Datum: 05.06.08 11:14
Předmět: RE (7x): Nelze spustit www.seznam.cz 

Vyprázdni veškerá obsah offline stránek (internetovou cache) a zkontroluj si PC programy na Spyware a viry.

Datum: 05.06.08 11:30
Předmět: RE (8x): Nelze spustit www.seznam.cz 

podle mě to bude nějaký"plug-in", který si omylem stáhla a ten jí přesměrovává na jinou stránku..., ale jen hádám ;)

Datum: 05.06.08 11:36
Předmět: RE (9x): Nelze spustit www.seznam.cz 

http://www.zive.cz/Poradna/sc…tanswers=1&id_question=384127
tak jsem zjistila, že problém je u více uživatelů

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

socialní sítě
RSS poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2014 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.
Poradte.sk - poradňa pre vás | Píše.cz - založte si blog | Rychlehry.cz - nejlepší online hry | ProTebe.cz - pohlednice, básničky, sms | Zkráceno.cz - zkacování odkazů