Odistalovat program

Od: Datum: 13.01.14 17:47 odpovědí: 3 změna: 13.01.14 22:11

Dobrý den,mám program FULL-DIKKfighter.Při skenování počítače probíhá vše normálně,ale při čištění nalezených chyb u Windows se program zasekne(zablokuje).Dva krát se mi ho podařilo odistalovat a znovu naistalovat-pracoval bez problému.Teď se mi znovu zasekl a nejde odinstalovat- Instalační služba systému Windows hlásí: Při používání transformaci došlo k chybě. Zkontrolujte platnost zadaných transformačních cest.Kdo mi může pomoc,předem děkují za zprávu a pomoc.

Seznam odpovědí:
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 13.01.14 19:32
Předmět: RE: Odistalovat program 

Nainstaluj program znovu (přeinstaluj) a pak jdi do programy a funkce do ovládacích panelů a zkus ho odinstalovat znovu. Nebo najdi, kde soubor je uložen a zkus ho po čistém startu PC smazat. A taky zkus jít do registrů zadej tam název programu a dej hledat (hledat další) a vymaž vše od toho programu, ale pokud tomu nerozumíš tak do registrů nechoď mohl bys tam něco pokazit a to by mohlo mít vliv na správný chod PC. Radil bych ti přeinstalaci programu :)

Ohodnoceno: 0x

Datum: 13.01.14 22:06

Použij program Revo Uninstaller. http://www.slunecnice.cz/sw/revo-uninstaller/

Ohodnoceno: 2x

Od: hop®
Datum: 13.01.14 22:11
Zkusil bych pomoci Ccleaneru program odinstalovat a comp vycistit vcetne registru.
Ohodnoceno: 0x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

RSS poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2014 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.
Poradte.sk - poradňa pre vás | Píše.cz - založte si blog | Rychlehry.cz - nejlepší online hry | ProTebe.cz - pohlednice, básničky, sms | Zkráceno.cz - zkacování odkazů