Spuštění hry z image ISO

Od: Datum: 25.03.08 21:08 odpovědí: 7 změna: 26.03.08 18:04
dobrý den, můžete mi poradit jak spustit hru.. stáhla jsem si hru ve formátu iso.. známí mi radili spustit přes deamon nebo alcohol.. zkoušela jsem v deamonu dát Virtuální Cd-DVD a pak připojit obraz.. a pak se nic nedělo .. prosííím..děkuju
Upozornění
Tato otázka je 6 let bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.

Seznam odpovědí:
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: lukyn1811*
Datum: 25.03.08 21:12
Předmět: RE: Spuštění hry z image ISO 

"Nic se nedělo"- to musíš otevřít tento počítač a na tu virtuální jednotku poklepat. Pak se možná něco dít bude *smich*.
Ohodnoceno: 1x

Od: aja*
Datum: 25.03.08 21:17
Předmět: RE (2x): Spuštění hry z image ISO 

a teď to po mě chce vložit originální disk takže to nepojede?
Datum: 25.03.08 21:21
Předmět: RE (3x): Spuštění hry z image ISO 

Ne, to nepojede. Budeš si asi muset pořídit originál, nebo hledat jinde.

Datum: 25.03.08 21:24

Ještě mě napadlo - zkus v Daemonu zapnout SafeDisc, SecuROM, RMPS a Laserlock. Pokud to nepůjde ani pak, tak platí předchozí bod.

Datum: 26.03.08 10:23

myslim, ze jde o to, ze to je "cista" kopie originalni hry, ktera po spusteni pozna, ze neni legalni kopii. Pak sama sobe zabrani ve spusteni. Jinak vse delate spravne.

Datum: 26.03.08 11:00

K těmto ISO souborům bývá připojen ještě nějaký soubor, např. s příponou .nfo, ve kterém je popsáno, jak ISO image zprovoznit. Pokud jde o hru, tak ta se musí nejdříve nainstalovat.

Od: jirkahorak*
Datum: 26.03.08 18:04

já používám program buď MagicISO nebo PowerISO, otevřu ten soubor v jednom z těch programů a dám extrahovat vše(rozbalit) a ukážu mu cestu kam a je to.Pak si to buď vypálím a nebo si to zpustím přímo z disku-tak to bude pro tebe asi nejjednoduší.možná

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

RSS poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2014 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.
Poradte.sk - poradňa pre vás | Píše.cz - založte si blog | Rychlehry.cz - nejlepší online hry | ProTebe.cz - pohlednice, básničky, sms | Zkráceno.cz - zkacování odkazů