Poradna

Obnova systému

Od: Datum: 18.04.13 10:01 odpovědí: 5 změna: 19.04.13 14:58

Zdravím,

dnes ráno při spuštění počítače mě zaskočilo okno (viz obr.). Vše nakonec doběhlo a počítač běhá jako předtím, jsem tím ale znepokojen a zajímá mě, proč se problém vyskytl. Přítelkyně, která tu byla se mnou mi říkala, že se jí to stává často i na jejím notebooku, což je o důvod víc, proč to nějak řešit. Předem díky :)

Seznam odpovědí:
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: tomino22
Datum: 18.04.13 10:02
Předmět: RE: Obnova systému 

obr.

Datum: 18.04.13 16:48
Předmět: RE: Obnova systému 

Nepovedlo se někomu předtím ten počítač "natvrdo" vypnout (odpojit od elektriky nebo podržet spínač)? To je nejčastější příčína tohoto.

Ohodnoceno: 2x

Datum: 19.04.13 11:37
Předmět: RE (2x): Obnova systému 

díky za odpověď, pravděpodobně se tak stalo. Mohu tedy předpokládat, že už se to nebude opakovat náhodně i při správném zapnutí?

Od: ben®
Datum: 19.04.13 12:27
Předmět: RE (3x): Obnova systému 

Dobrý den, ano, PC (OS) se musí správně vypnout. Pokud se provede tato obnova, tak by to mohlo,

ale nemuselo už být v pořádku. Doporučil bych ještě pročistit registr nějakým nástrojem, který to

umí. Prakticky po každé instalaci nebo odinstalaci programů zůstávají v registru špatné údaje a to

potom může vést k problémům při spuštění PC. Zkuste třeba program viz odkaz a pohrajte si s jeho nastavením.

Možná to pomůže i zrychlit PC. Zdravím!

http://www.instaluj.cz/ccleaner

Ohodnoceno: 2x

Datum: 19.04.13 14:58
Předmět: RE (4x): Obnova systému 

urcite vyzkousim, diky moc :)

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

socialní sítě
RSS poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2014 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.
Poradte.sk - poradňa pre vás | Píše.cz - založte si blog | Rychlehry.cz - nejlepší online hry | ProTebe.cz - pohlednice, básničky, sms | Zkráceno.cz - zkacování odkazů