Poradna

Jak sdílet tiskárnu v síti (router)

Od: Datum: 15.02.08 14:56 odpovědí: 3 změna: 15.02.08 19:13

Zdarec, chtěl bych doma udělat sdílenou tiskárnu.

Mám routr a samozřejmě v něm 3 počítače, je tam volnej ještě jeden port ale ten bych si chtěl nechat pro jiný využití.

Tiskárnu mám zapojenou v jednom z počítačů, šlo by tiskárnu nasdílet aniž bych musel ji musel zapojit do toho routru a nechal jí zapojenou jenom v tom jednou počítači?

Díky za odpověď :)

Upozornění
Tato otázka je 6 let bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.

Seznam odpovědí:
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 15.02.08 15:10
Předmět: RE: Jak sdílet tiskárnu v síti (router) 

Mělo by to jít - sdílení tiskáren v síti Microsoft. Akorát počítej s tím, že ten jeden počítač budeš muset mít vždycky zapojený, když budeš chtít tisknout.

Datum: 15.02.08 15:15
Předmět: RE (2x): Jak sdílet tiskárnu v síti (router) 

Jj s tím počítám, a nevíš jak to tedy udělat?

Datum: 15.02.08 19:13
Předmět: RE (3x): Jak sdílet tiskárnu v síti (router) 

v tom pc kde je tak start/ nastaveni/ tiskarny, pak pravym tl na tiskárnu a dát tam sdílení pod nějakym jménem. pak z ostatních pc dát start/spustit a napiš pc místo pc dej název nebo ip počítače s toskárnou, pak pravé tl. a dát připojit a dodá se mi do systému.
Nevim zda to tak máte ale dobrý je mít na všech pc stejné uživ. účty (ne spuštěné ale jen že na tom pc existují a se stejnym heslem hlavně) je to tak lepší nejen pro sdílení tiskárny

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

socialní sítě
RSS poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2014 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.
Poradte.sk - poradňa pre vás | Píše.cz - založte si blog | Rychlehry.cz - nejlepší online hry | ProTebe.cz - pohlednice, básničky, sms | Zkráceno.cz - zkacování odkazů