Seznam hledá MyStart-em?

Od: Datum: 15.09.12 14:46 odpovědí: 3 změna: 15.09.12 17:47

Děti si hrály s počítačem,něco přenastavily a když v Seznamu ve vyhledávacím okénku zadám nějaké heslo a dám vyhledat, výsledek vyhledávání se zobrazí v MyStartu. Vůbec mi to nevyhovuje a ráda bych to vrátila do původního stavu. Poradí mi někdo jak? Děkuji Marcela.


 

 

Seznam odpovědí:
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 15.09.12 15:08
Předmět: RE: Seznam hledá MyStart-em? 
avatar

Děti pravděpodobně něco instalovali a součástí toho byl i nějaký toolbar, nebo jiný bordel. Nejlepší bude ho zkusit hned odstranit. Tzn. Ovládací panely -> Programy a funkce -> Odinstalovat nebo změnit program. Tady se mrkněte jestli nenajdete nějaký program, který má MyStart přímo v názvu. Pokud ne, tak by mohl mít v názvu také slovo "toolbar" atd. Zkuste si programy seřadit podle data instalace, takže by měl být hned zkraje. ;)
Samotné odinstalování mnohdy nepomůže, protože prohlížeč má MyStart nainstalovaný jako doplňek, a bude potřeba ho ručně odebrat přímo v nastavení konkrétního prohlížeče. Napiště prosím, který prohlížeč používáte.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: bena*
Datum: 15.09.12 15:11
Předmět: RE (2x): Seznam hledá MyStart-em? 

Ale Hijackthis je nutno použít určite, tyto potvory se tam drží a musí se úplně odstranit.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: brezenela
Datum: 15.09.12 17:47
Předmět: RE (3x): Seznam hledá MyStart-em? 

Děkuji zatím za Vaší odpověď. Používám "Mozilla Firefox". Jinak mám W-XPprof. Marcela

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

RSS poradny Poradte.cz
 
Copyright © 2004-2014 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.
Poradte.sk - poradňa pre vás | Píše.cz - založte si blog | Rychlehry.cz - nejlepší online hry | ProTebe.cz - pohlednice, básničky, sms | Zkráceno.cz - zkacování odkazů