Jak stáhnout film zdarma

Od: Datum: 28.11.07 16:55 odpovědí: 3 změna: 06.12.07 09:00
ahoj chtěla jsem jenom poradit..jak mám stáhnout film z internetu zdarma...hledala jsem ve vyhledávači..ale nic...dokonce jsem si stála i nějaký program..ale stahovalo mi to jenom kousky z filmu a néé celý film..Díky mooc
Upozornění
Tato otázka je 7 let bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.

Seznam odpovědí:
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 28.11.07 20:21
Předmět: RE: Jak stáhnout film zdarma 

Jaké filmy? Jestli ti jde o komerční tak ty sice z netu stáhneš, ale rozhodně ne legálně. Pojem stáhla nějaký program který stahoval části filmu je taky nic neříkající, ale to je jedno páč o warezu tohle fórum neni...

Od: al bunda*
Datum: 28.11.07 20:50
Předmět: RE (2x): Jak stáhnout film zdarma 

A navíc už jsme to tady párkrát probírali. *hi* Chce to trošku hledat na Poraďte.
Hezký den.

Datum: 06.12.07 09:00
Předmět: RE: Jak stáhnout film zdarma 

Nainstaluj si program Bear Share, ale verzi 5.2.1, verze 6.0 je k ničemu (alespoň mě). Pak zadáš do "Search" klíčové slovo z názvu filmu nebo písničky a zobrazí se Ti všechny filmy nebo písničky, které jsou k dispozici. Dvojitým kliknutím na vymodřený řádek započne stahování. Upozorňuji Tě, že se jedná většinou o filmy v originálním znění ve formátu DivX, XVid nebo wmv. Hotové filmy najdeš v adresáři C : My Download. K nim si pak musíš stáhnout titulky na www.titulky.com. Když dáš do jednoho adresáře film i titulky a oba soubory mají naprosto (!) stejný název, budou se titulky zobrazovat. Jako přehrávač je dobrý Winamp.

Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

RSS poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2014 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.
Poradte.sk - poradňa pre vás | Píše.cz - založte si blog | Rychlehry.cz - nejlepší online hry | ProTebe.cz - pohlednice, básničky, sms | Zkráceno.cz - zkacování odkazů