Ulož.to - zdarma nejde?

Od: Datum: 20.01.13 14:12 odpovědí: 40 změna: 21.03.13 12:53

Prosím o radu nebo informaci. Původně bylo možno na tomto portálu v omezené míře stahovat free filmy, soubory a další. V současnosti se mi to po několika pokusech nezdařilo. Portál nabízí stahování je po registraci a uhrazení poplatku podle velikosti předpokládaných stahovaných dat. Kde je chyba a nebo to již nemožné? Děkuji - miro

Seznam odpovědí:
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 20.01.13 14:13
Předmět: RE: Ulož.to - zdarma nejde? 

Děláš něco špatně, zdarma lze stahovat pořád.

Ohodnoceno: 0x

Datum: 20.01.13 14:18

Podle mne to stále jde i bez registrace i placení stahovaných dat...

Ohodnoceno: 2x

Datum: 20.01.13 14:37
Předmět: RE (2x): Ulož.to - zdarma nejde? 

Určítě to jde stále, naposledy jsem stahovala včera. Jen je potřeba klikat na správné straně, čekala bych, že tam dělá tazatel chybu.

Ohodnoceno: 1x

Datum: 20.01.13 20:21
Předmět: RE (3x): Ulož.to - zdarma nejde? 

AskmenoW-*palec*.Taky jsem včera stahoval a vše OK! I když někdy kolem vánoc jsemstahoval jeden film 3x,vždy se vyskytla při stahováníchyba,ale bylo to asi chybně uložené!

Datum: 20.01.13 18:00

Jak se to nezdařilo a co ti počítač hlásí? Mělo by to jít normálně i zdarma bez registrace (=delší stahování).

Datum: 20.01.13 21:26

No já teď nevím zda je to nějaké nastavení v Exploreru u XP ale vím že snad při zadávání kódu či až v další fázi v okamžiku potvrzení musím současně držet levý CTRL+ALT jinak to nejde

Datum: 20.01.13 22:18

Tak si stáhni Free rapid download. Do něj stačí nakopírovat URL a on už se o všechno postará. Nemusíš ani opisovat kód. A vyřeší to i problém se spadnutí stahování. :) Program sám naváže na poslední bod a stahuje dál. Dokonce je tam ta výhoda že můžete stahovat 5 věcí naráz. :) Sice max rychlostí 300KB/s ale i tak to stojí za stáhnutí.. Problém je vyřešen :-P

Od: miro®
Datum: 22.01.13 11:41

Hezký den přeji. Dík za rady - vyřešeno - ok . miro

Datum: 22.01.13 14:48

Bývá zvykem napsat v čem byl problém a co pomohlo.

Datum: 22.01.13 17:58

Tady je naplnění zde žádaného zvyku.

Nevím zda můj postup je ten nejsprávnější - nejednoduší. V prvé řadě došlo ke změně okna s nabídkami filmů.

Po výběru filmu apod. a zvolení nabídky Stáhnout po zadaní navrženého kódu se objeví v horní části okna #ff0000">přehlédnutelná nabídka ( viz obrázek níže ). Po odsouhlasení této nabídky a potvrzení z další nabídky Stáhnout soubor se program vrátí do předcházející nabídky #ff0000">stáhnout. Po opětovném zadání kódu a potvrzení stáhnout, se již objeví klasická nabídka pro stažení.

Se stažením programu " Free rapid download " jsem neměl úspěch. Hezký večer - miro

Datum: 22.01.13 18:06
Předmět: RE (4x): Ulož.to - zdarma nejde? 

Zkusil jsi jiný prohlížeč?

Datum: 22.01.13 18:41

Pokud máš na mysli tu hlášku "V zájmu ochrany..." tak jsem to snad jasně psal a netřeba laborovat.

Po zadání kódu držet levý CTRL + Alt a pak teprve potvrdit "Stáhnout".

A musí to dopadnout.

doplněno 22.01.13 18:55:

Jo a klávesy se musí držet i při další akci, to jest volbě příslšného adresáře.

Od: abc*
Datum: 30.01.13 18:38

Dobrý večer,

z Ulož ta je možné stahovat vždy pouze jeden soubor najednou (v případě,že něco stahujete,tak pro další stahování vždy musíte počkat,až se stáhne předchozí soubor).Některé soubory jsou také zamčené a nejdou stáhnout.V případě,že se zde registrujete a zaplatíte nějaký poplatek,budete moci stahovat více souborů najednou.Také je možné,že jste před stáhnutím špatně opsal vyznačený kód (Text z obrázku),který slouží jako ochrana proti počítačovým robotům.V případě,že je kód nečitelný dejte ''jiný obrázek'' a vyjede vám jiný kód.

Od: lujs®
Datum: 30.01.13 19:59

To je zajímavý.
Z Uložto stahuju 2 roky a nikdy to po mně nechtělo abych přidržel nějaký Ctrl + Alt a pak něco potvrzoval?!?!? *nevi**nevi*
doplněno 30.01.13 20:33:

Jo tak to jo. Používám chrom.

Datum: 30.01.13 20:04

Protože máš jiný prohlížeč či Explorer jnak nastavený. Třeba Explorer 8 to vyžaduje. To "varování" je na tom JPG vidět.

Datum: 08.02.13 11:55

I když sem tam nebyl kdovíjak dlouho tak si myslím že jde.Vždy to šlo.

Od: theoliva1*
Datum: 12.02.13 21:43

Nesouhlasím,

nedávno a dnes jsem udělala asi dvacet pokusů, znova stránku zavřela a otevřela, vepsala správný text. Nic. Text je opsán špatně mě vytáčel do běla. Jednou chybu uděláš, podruhé možná, ale pak už je za tím něco jiného..Že by snaha donutit uživatele zaplatit si kredit? *zed*

Datum: 12.02.13 21:57

Hloupost. Pokud jsou XP nastavena na ochranu (viz výše) tak bez toho dvojhmatu na ULOZTO neproleze.

Datum: 18.02.13 17:54

Ne XP, ale Internet Explorer!

Duvod prejit na jiný prohlizec, treba Operu*palec*.

Datum: 18.02.13 18:05
Předmět: RE (5x): Ulož.to - zdarma nejde? 

Šmajrá jistěže Explorer. To byl překlep. Ostatně výše je taky zobrazena hláška z Exploreru. Už mne unavuje tuto "fintu" pořád opakovat a není třeba instalovat nic jiného když to nechci.

Od: ruze®
Datum: 12.02.13 21:48

Stahovat na Uložto jde i zdarma,ale déle to trvá.Já si jednou za čas zaplatím kredit 150-200 kč a stačí mi to zhruba na 40 filmů,podle toho,jak jsou dlouhý.Normálně se např.stahuje film 1h.30 min. a s kreditem jen 8-10 minut.Můžu stahovat i více filmů najednou.

Datum: 12.02.13 22:17

No a co se prostš vy... na IE a používat třeba Firefox, případně rovnou nějakého správce stahování, např. JDownloader? IE nepoužívám a uvedený problém jsem nikdy nemusel řešit.

Datum: 14.02.13 16:08

Jde to! Zrovna včera jsem stáhnul,zkoukl a hned vymazal film .Mám XP Pro a prohlížeč operu!Při přepisování textu asi děláte chybu!

Od: zuko®
Datum: 23.02.13 18:59

Já stahuju stále filmy a hry a nic po mně nechce.

Datum: 24.02.13 16:08

Dnes jsem stahoval pohádky pro děti a vše OK

Datum: 24.02.13 18:56

Já stahuji několik dílů o cestování už 3 dny a vše OK. Nějaké zadávání kódu na 2-3 pokus mě u free nemůže rozhodit. Mám pocit, že kdo nadává na nefunkčnost free uloz.to, tak se stal obětí dobře myšlené strategie správců onoho serveru

Datum: 24.02.13 19:07

Tvoje pocity jsou úžasné.

Datum: 27.02.13 15:18

Dobrý den,

já stahuji na Ulož to již delší dobu a bez přihlášení.Vyberte určitý film,pod ním klikněte na žlutý obdélník "Stáhnout",poté v rubrice "Omezené stahování "opište text obrázku a klikněte pod ním na "Stahovat".A je to! Film se stahuje sice déle jak v placené sekci vlevo - "Neomezené stahování",ale jistě a bez problémů.

Přeji hezký den.

Ohodnoceno: 2x

Datum: 28.02.13 15:09

Přímo jsem se těšil co se dozvím nového. A zase nic.

Datum: 06.03.13 21:37

miro mas pravdu me to taky nejde driv nez to vzala jina firma tak to slo v pohode pak to zaclo haprovat tak jsem si parkrat koupil kredit a od te doby jako by se notas namlsal tak kdyz chci stahnout normalne -pomalu-tak mi to udela to ze zacne stahovat tesne pred koncem se -zasekne-astoji a nic s nim nehne a nestahne film do konce jako by mi rikal ja ti dam hajzle koukej navalit prachy v tomhle state se uz nicemu nedivim a myslim si ze to tak maj porychtovany

Datum: 06.03.13 22:10

Takovéhle naschvály vám provádějí.. a just vás před koncem odpojej.. a ještě vám zaberou parkovací místo a vyžerou ledničku :)

Až to budete platit a nepůjde to, pak možná budete mít (morální) právo si stěžovat.

Do té doby (a vlastně i tehdy):

4.8. Poskytovatel nenese odpovědnost za případnou nedostupnost serveru Ulož.to a rychlost připojení. Poskytovatel neprovádí zálohu dat vložených Uživatelem a není odpovědný za případnou škodu nebo jakoukoliv jinou újmu, způsobenou ztrátou takových dat. Zálohu dat umístěných na serveru Ulož.to si zajišťuje Uživatel svými vlastními prostředky.

Datum: 07.03.13 09:36

Ano - poměrně delší dobu jsem nestahoval. Nyní při stahování musím provést celý postup jak popisuji v příspěvku ze dne 22.01 v 17:58 . Poté už vše proběhne o.k. miro

Datum: 07.03.13 11:00

Stahoval jsem včera. Vždy CTRL+ALT aby se "prolezlo" skrz ochranu Exploreru. Vždy na první pokus pokud nespletu zadávaný kód.

Datum: 07.03.13 11:27

Zkoušel jsem a nic! Prosím kdy přesně, ve které fázi postupu při stahování se má použít kombinace Ctr+Alt. Děkuji. miro

Datum: 07.03.13 11:40
Předmět: RE (5x): Ulož.to - zdarma nejde? 

Už jsem to psal ale zopáknu. Po zadání kódu stisknout levý CTRL+ALT potvrdit Stáhnout a pořád držet až vlastně do konce kdy se vyhledá Kam uložit.

Datum: 07.03.13 12:25
Předmět: RE (6x): Ulož.to - zdarma nejde? 

p. "jirbar" děkuji o.k. - miro

Datum: 07.03.13 12:32
Předmět: RE (7x): Ulož.to - zdarma nejde? 

38 odpovědí. Z toho 36 samý blábol. Ale jediné odpovědi která řeší jak "proskočit" skrz ochranu "nežádoucích" stránek v Exploreru ty si nikdo nevšimne.

Asi se nechá i ta "ochrana" vypnout dočasně i natrvalo. Ostatně na tom JPG je vidět ta nabídka. Jsem rád že se problém vyřešil a jde to i bez nějakých Firefoxů a dalších "rad".

Datum: 06.03.13 23:13

Náhodou uloz.to je super jako free. Co tam najdu opravdu starých filmů s CZ dabingem

Datum: 07.03.13 00:11

Vždycky když se toto vlákno objeví v popředí tak jsem zvědav co světoborného někdo objevil a ono zase prd.

Datum: 21.03.13 12:53

Také mi občas na ulozto.cz nešlo stahování, chyba ale podle mého názoru byla spíš serveru a né v mém pc. Vyzkoušejte www.czshare.com

je to také dobrý server na stahování, krom jiného zde jsou i seriály "dříve než v TV" např.Ulice, Ordinace v růžové zahradě, Gympl.

Hezký den *slunce*

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

RSS poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2014 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.
Poradte.sk - poradňa pre vás | Píše.cz - založte si blog | Rychlehry.cz - nejlepší online hry | ProTebe.cz - pohlednice, básničky, sms | Zkráceno.cz - zkacování odkazů