Internet přestal pracovat

Od: Datum: 11.05.11 18:10 odpovědí: 10 změna: 15.05.11 15:40

ahoj, prosím o radu, když zapnu internet, tak se mi ukáže tabulka program internet přestal pracovat a dá vybrat buď ukončit program nebo vyhledat řešení online nebo ukončit program, když dám vyedat řešení online, tak nic a ukončit program taky nic, a dál internet zapnu, ale za chvilku zase tabulka naskočí,a odkliknu a zase na chvilku zmizí, a pořád takto dokola, neví někdo co s tím?

Děkuji


 

 

Seznam odpovědí:
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: juldab*
Datum: 11.05.11 18:13
Předmět: RE: Internet přestal pracovat 

Co to je za program "Internet"

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 11.05.11 18:51
Předmět: RE (2x): Internet přestal pracovat 

program internet explorer

Od: bena*
Datum: 11.05.11 19:16
Předmět: RE (3x): Internet přestal pracovat 

Jaký operační systém a jaká verze Internet Exploreru?

Zkoušela jste Obnovení systému /Start→Všechny programy→Přílušenství→Systémové nástroje→Obnovení systému/ na datum, kdy to ještě nedělalo?

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 11.05.11 19:37
Předmět: RE (4x): Internet přestal pracovat 

nezkoušela, nevím, jestli když bych to udělala a mám počítač ještě v záruce, by se pak na něho vztahovala záruka, když bych udělal obnovení? moc tomu nerozumím.

děkuji

Od: bena*
Datum: 11.05.11 20:54
Předmět: RE (5x): Internet přestal pracovat 

Program Obnovení systému je součást Windowsu. Nemusíte se bát o dokumenty a ani o záruku. Zkuste to, jinak běžte reklamovat.

A pokud Internet Explorer používáte, používejte vždy nejnovější verzi. Pokud máte Windows XP, je to verze 8, pokud Windows Vista nebo Windows 7, tak je to verze 9.

Zde můžete stáhnout Internet Explorer → http://windows.microsoft.com/…nternet-explorer/downloads/ie Dole si vyberte požadovanou verzi.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 12.05.11 09:09
Předmět: RE (6x): Internet přestal pracovat 

děkuji, zkusila jsme to, ale bohužel se dá vybrat jen z datumů, kdy to ještě dělalo, nabízí to jen datumy dubnové a květnové.Co v takovém případě?

Moc děkuji za odpověď

Od: bena*
Datum: 12.05.11 14:24
Předmět: RE (7x): Internet přestal pracovat 

No, tak zkuste obnovit na ten úplně poslední datum.

Klikněte na tento počítač pravým tlačítkem myši a zvolte Vlastnosti. Toto okno vyfoťte a uvidíme.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 15.05.11 13:54
Předmět: RE (8x): Internet přestal pracovat 

tak jsme zkusila nainstalovat novou verzi, le pak bohužel jsme internet nemohla vůbec spustít, čím to? nakonec jsem musela obnovit systém z´pět, abych měla původní verzi internetu.

Děkuji

Od: bena*
Datum: 15.05.11 15:40
Předmět: RE (9x): Internet přestal pracovat 

kasandra70: Tak všechny důležité dokumenty zálohujte a počítač odneste do servisu a vemte všechny CDéčka apod. co jste k tomu dostala a řekněte jim, že chcete udělat čistou instalaci systému. Taky jim řekněte, ať Vám nainstalují zrovna všechny aktualizace přes Windows Update /nebo Microsoft Update/ a Internet Explorer 9, ať nainstalují antivirový a antispyware program a také si klidně řekněte o firewall a ať Vám ho nastaví, aby Vás moc neobtěžoval svými otázkami /odchozí připojení povolit, příchozí zakázat/.

Jinak nevím.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: lidka*
Datum: 15.05.11 14:44
Předmět: RE (4x): Internet přestal pracovat 

Mimo tento dotaz chci moc poděkovat Béňovi za pomoc s antivirovým programem, který jsme řešili vnitřní poštou. A tak k poděkování dávám ještě bodíky u tohoto dotazu. *palec*

Ohodnoceno: 1x
 

 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

RSS poradny Poradte.cz
 
Copyright © 2004-2014 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.
Poradte.sk - poradňa pre vás | Píše.cz - založte si blog | Rychlehry.cz - nejlepší online hry | ProTebe.cz - pohlednice, básničky, sms | Zkráceno.cz - zkacování odkazů