Poradna

Jak vložit odkaz na osobu ve Facebook Statusu

Od: Datum: 18.11.10 08:36 odpovědí: 3 změna: 19.11.10 16:20

Čau lidi, dneska jedu se spolužákem do kina na Harry Potter and the deathly hallows part 1. Když jsem to psal do FB statusu, napsal jsem plný jméno toho spolužáka a myslel jsem si že to tam bude nějak takhle: Jméno spolužáka

A kdybych na to klikl objevil by se jeho profil. ale je to tam napsaný normálně: Jméno spolužáka Jak to mám udělat?

Seznam odpovědí:
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: bena®
Datum: 18.11.10 13:56
Předmět: RE: Jak vložit odkaz na osobu ve Facebook Statusu 

Napište zavináč před jménem spolužáka, tj. @Jméno spolužáka.

Ohodnoceno: 0x

Od: muf*
Datum: 19.11.10 14:04

stačí @Jméno spolužáka

Datum: 19.11.10 16:20

přesně tak @jméno spolužáka ale mě to jde jen u prohlížeče mozilla a vůbec nevím jak to udělat u opery tam když udělám uplně stejný postup tak se mi osoba neoznačí a zůstane mi to jen se zavináčem před a neoznačený :(

Ohodnoceno: 0x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

socialní sítě
RSS poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2014 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.
Poradte.sk - poradňa pre vás | Píše.cz - založte si blog | Rychlehry.cz - nejlepší online hry | ProTebe.cz - pohlednice, básničky, sms | Zkráceno.cz - zkacování odkazů