Poradna

Problém se stahováním z Uloz.to

Od: Datum: 30.10.10 20:16 odpovědí: 9 změna: 30.10.10 21:51

Dobrý Den,

stahuji filmy z Uloz.to a pokaždé se stahování v polovině vypne, nevím co s tím, stalo se mi to již několikrát.

Budu moc vděčná za jakoukoliv dobrou radu.

Předem díky za odpověď.

Jóža

Seznam odpovědí:
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 30.10.10 20:35
Předmět: RE: Problém se stahováním z Uloz.to 

A na disku máš dost místa?

Ohodnoceno: 0x

Od: joza654
Datum: 30.10.10 20:41
Předmět: RE (2x): Problém se stahováním z Uloz.to 

Ano, mám okolo 150 GB volného místa na disku a stahuji Free. Nemám premium.

Datum: 30.10.10 20:45
Předmět: RE (3x): Problém se stahováním z Uloz.to 

Jaký používáš prohlížeč a jakou máš rychlost připojení? Z jiných stránek to stahuje normálně?

Datum: 30.10.10 20:47
Předmět: RE (4x): Problém se stahováním z Uloz.to 

Windows Internet Explorer a rychlost by měla být 10MB bezdrátové připojení, avšak máme sdílené připojení na dva PC a já jsem připojená přes Wifi. A z jiných stránek jsem ještě nestahovala.

Datum: 30.10.10 21:15
Předmět: RE (5x): Problém se stahováním z Uloz.to 

IE nepoužívám a neznám , není tam nějaké omezení na velikost stahovaných dat? Připojení k netu je stabilní, nepřerušuje se náhodou? Vyzkoušej stahování z jiného serveru, třeba http://www.warcenter.cz/

Datum: 30.10.10 21:12

Kdyz je malo "mista" na premiaky tak utnou free linky, celkem bezna vec, pokud clovek nestahuje od jedne rano tak je to dnes celkem velka sance..doporucim stahnout prohlizec opera napr ze stranek slunecnice.cz a zkusit stahovat v ni kdyz se nahodou stahovani sekne staci kliknout pravym na soubor a dat pokracovat...opera ma v tomto uz roky velmi dobre vysledky...

Datum: 30.10.10 21:17
Předmět: RE (2x): Problém se stahováním z Uloz.to 

Problem neni v tom ze by se stahovani zastavilo jakoze pozastavilo ale uplne se vypne. Známý stahuje přes Mozillu denně a problém s tím nikdy neměl a také má free a stejnou rychlost připojený.

Datum: 30.10.10 21:21
Předmět: RE (3x): Problém se stahováním z Uloz.to 

Já používám už léta FF a taky nikdy žádný problém.

Od: bena®
Datum: 30.10.10 21:51

Já stahuji přes Internet Explorer už léta letoucí a nikdy nebyly se stahováním problémy. Já bych Vám doporučil program Download Accelerator Plus, který umí navázat přerušená stahování. Další možností je, že pokud máte disk naformátován ve FAT32, tak FAT32 neumí pracovat se soubory větši než je 4 GB.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

socialní sítě
RSS poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2014 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.
Poradte.sk - poradňa pre vás | Píše.cz - založte si blog | Rychlehry.cz - nejlepší online hry | ProTebe.cz - pohlednice, básničky, sms | Zkráceno.cz - zkacování odkazů