Převod dokumentu doc. na jpg.

Od: Datum: 08.08.10 09:11 odpovědí: 8 změna: 13.10.10 08:28

Dobrý den,

do obrázku jsem vložila text v programu Word, takže teď mám dokument uložený s koncovkou doc. ve Wordu. Potřebuji tento dokument převést jako obrázek, aby měl koncovku jpg. Jde o Windows XP.

Ve Windowsu 98 jsem k tomuto používala v OpenOffice program Draw, ale XPéčka mám nově a nemohu na to přijít.

Díky za rady.

Seznam odpovědí:
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 08.08.10 09:39
Předmět: RE: Převod dokumentu doc. na jpg. 

Určitě jde použít nějaký prográmek

www.google.cz/#hl=cs&lr=lang_cs&tbs=lr%3Alang_1cs&q=convert+doc+na+jpg&aq=f&aqi=&aql=&oq=convert+doc+na+jpg&gs_rfai=&fp=1e590af9285ffeee

Jenom mi není trochu jasné, proč ten text nevložíš přímo v grafickém editoru a obrázek neuložíš jako jpg

Ohodnoceno: 3x

Od: hop®
Datum: 08.08.10 11:12

Používám Bullzip PDF Printer, nainstaluje se jako další tiskárna a pouhým vytištěním z libovolného programu vznikne soubor PDF nebo JPG, umí to i další grafické formáty, doporučuji, stáhnul jsem to, tuším ze Slunečnice...

doplněno 08.08.10 11:20:

http://www.slunecnice.cz/sw/bullzip-pdf-printer/

Ohodnoceno: 0x

Datum: 08.08.10 11:21
Předmět: RE (2x): Převod dokumentu doc. na jpg. 

Pokud má jakýkoliv grafický editor (Irfan, Gimp, ACDSee...) tak otevře obrázek, pomocí nástroje Text si do obrázku napíše co chce, dá Uložit jako a uloží prostě obrázek s textem. Proč instalovat další program, když určitě nějaký editor na obrázky v PC bude mít.

doplněno 08.08.10 11:29:

Navíc to zvládne i Malování, které je součástí systému

Ohodnoceno: 1x

Od: pepazdepa*
Datum: 12.10.10 23:38

To je presne co jsem hledal! Diky!

PS pro radilky : u 100 stran ty vase postupy jsou lehce neprakticke

Datum: 08.08.10 11:35

Ke zdárnému výsledku se lze dopracovat mnoha způsoby. Pokud příliš nezáleží na kvalitě, postačí pro vložení textu do obrázku prosté Malování ve Windows. Zastávám názor, že není třeba si zapráskat počítač dalšími programy, které třeba využijeme jen zřídka. Spíš se naučit dobře pracovat s tím, co už máme.

doplněno 08.08.10 11:36:

Á..sondaw doplnila, zatímco jsem psal...

Ohodnoceno: 1x

Datum: 09.08.10 09:26

A co prostý snímek obrazovky?

Od: bmbx®
Datum: 13.10.10 01:10

Prostý snímek obrazovky pracuje s rozlišením monitoru, výsledek pak rozhodně není moc dobrý.

Od: nemo*
Datum: 13.10.10 08:28

Většina programů pro převod je placených, co zkusit on-line převod, třeba tento odkaz http://www.zamzar.com/

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

RSS poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2014 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.
Poradte.sk - poradňa pre vás | Píše.cz - založte si blog | Rychlehry.cz - nejlepší online hry | ProTebe.cz - pohlednice, básničky, sms | Zkráceno.cz - zkacování odkazů