Zlomený prst na noze

Od: Datum: 29.01.09 21:05 odpovědí: 12 změna: 02.03.09 21:39

Chtěla sem se zeptat co když mám zlomený prst na noze?Co mi můžou na tu nohu dát?

Upozornění
Tato otázka je 6 let bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.

Seznam odpovědí:
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: jitka2*
Datum: 29.01.09 21:07
Předmět: RE: Zlomený prst na noze 

O který prst se jedná? Když jsem si zlomila malíček u nohy, tak mi ho pouze narovnali do správné polohy a stahli obvazem.

Ohodnoceno: 2x

Od: anonym*
Datum: 29.01.09 21:09
Předmět: RE (2x): Zlomený prst na noze 

prsteníček x( A bolí to narovnání?x(

Od: jitka2*
Datum: 29.01.09 21:14
Předmět: RE (3x): Zlomený prst na noze 

neni to tak strašné jek to zní;), ten prst bolí i tak, ještě než ne něj sahnou, mám pravdu?jestli si dobře vzpomínám, tak mi to opíchali nějakýma oblbovákama.

Datum: 29.01.09 21:11

většinou dlážku, pokud je to vážnější, tak budete týden chodit o berlích - kamarád to měl takhle s palcem. Za pár týdnů se to zlepšilo a teď běhá jako kamzík;)

Od: martina30*
Datum: 29.01.09 21:17

Třeba to zlomené není ,ale to ukáže vše rengen.

Od: anonym*
Datum: 29.01.09 21:29

Díky za odpovědi x) Ale čím víc tím líp x)

Datum: 12.02.09 08:51

to byla pro mě životní zkušenost... přišel jsem tam a doktor mi říkal? chcete rentgen? No, ono je to vlastně jedno, léčit to budeme stejně, ať je to zlomené nebo naražené. Sestro, proveďte fixaci!

A celé to spočívalo v tom, že mi 2 prsty na noze svázali k sobě a to bylo všechno *smich*

Datum: 17.02.09 23:48

ano, tak se léčí zlomený prst na noze - náplasťovou fixací

Od: zuzu*
Datum: 02.03.09 14:51

Po jak dlouhe dobe jste se na tu nohu postavili? Mam zlomenej palec a uz to budou 3 tydny

Datum: 02.03.09 15:04

okamžitě, pajdal jsem asi 4 dny, ale to bylo to jen naražené... nikoliv zlomené. Pokud to zlobí 3 týdny, zvažoval bych návštěvu u doktora... nebo jaké byly pokyny?

Od: simasonka*
Datum: 02.03.09 19:57

mne lecili zlomeny prstenicek naplasti.Opravdu je to tak.Stahne se pres malicek - krizem smerem na nart.Doktor vam to ukaze, protoze si to budete muset prelepit sama.

Datum: 02.03.09 21:39

Ja mel zlomeny malicek a opravdu se vezme jen naplast a zlomeny prst se prilepi ke zdravemu :)

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

RSS poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2014 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.
Poradte.sk - poradňa pre vás | Píše.cz - založte si blog | Rychlehry.cz - nejlepší online hry | ProTebe.cz - pohlednice, básničky, sms | Zkráceno.cz - zkacování odkazů