Kde koupit Havajské košile

Od: Datum: 13.01.11 17:44 odpovědí: 10 změna: 24.06.14 22:40

Dovoluji se pozeptati, kde bych mohl koupit nějaké veselé košile, buď havajské, nebo s nějakými zajímavými motivy, palmy, papoušci, květy orchidejí. kdysi jsem měl košili s obrázky želv a byla super. Popřípadě, kde bych si mohl koupit látku s podobnými motivy, přiznám se že v tomto oboru se nevyznám a ani nevím jak to správně zadati do vyhledávače...a ty košile by měly být na velké kluky ...

Seznam odpovědí:
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 13.01.11 18:01
Předmět: RE: Kde koupit Havajské košile 

Minulý rok jsem řešil stejnou otázku - ples v havajském stylu. Říkám si, kouknu na net, něco objednám a jdu honit vodu. Ouha - výběr nic moc a velikosti na chrastiče. Takže jen triko a kraťasy, taková česká turistická klasika.*smich* To co mají tady : http://www.tikishop.cz/produkty.php?id=208&title=Havajsk%C3%A9%20ko%C5%A1ile , je taková bída a je to na x jiných webech. *plac* A jestli nechceš být nasr ...ej, tak neklikej na tento odkaz : http://www.alohashirtshop.com

Ohodnoceno: 2x

Datum: 14.01.11 07:53
Předmět: RE (2x): Kde koupit Havajské košile 

Aloha! Sloníku jsem nasr na 100 % kliknul jsem si, no...přesně takový potřebuju, doposavaď jsem byl takovej připosr. zaprd., ale chci to ZMĚNIT! takže barvy barvy a změna myšleníííí...

Datum: 13.01.11 18:07

Sháněl jsem havajskou košili asi 3 roky a marně. Prostě neexistuje. Nakonec mi ji žena přivezla z dovolené ve Španělsku. Bohužel malou, takže šla do světa.

Ohodnoceno: 0x

Datum: 13.01.11 23:22
Předmět: RE (2x): Kde koupit Havajské košile 

Já dostal tuhletu, bohužel malou.

Od: kinglet
Datum: 24.06.14 22:30
Předmět: RE (3x): Kde koupit Havajské košile 

Ahoj,máš ještě havajskou košili?

Datum: 24.06.14 22:40
Předmět: RE (4x): Kde koupit Havajské košile 
Dobre rano. Ty jsi se prave probudil? Koukni se na datum prispevku a pak na aktualni kalendar. Myslis, ze ji budu nekolik let skladovat ve skrini?

Od: mil®
Datum: 13.01.11 18:55

Já jsem jí kdysi koupil v sekáči a tak jsem ji onosil, že jsem ji vloni vyhodil, škoda, třeba by se ti ještě bajvala líbila.

Od: ar®
Datum: 13.01.11 22:54

Něco málo je tady. http://www.tikishop.cz/produkty.php?id=208&title=Havajsk%C3%A9%20ko%C5%A1ile

Pokud myslíte něco takového (foto) tak ty máme z Indie, zkuste prohledat int. obchody s indickým oblečením

Datum: 14.01.11 13:13

Prošmejděte sekáče, leckdy tam lze najít levné, značkové a kvalitní zboží za pár šupů

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

RSS poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2014 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.
Poradte.sk - poradňa pre vás | Píše.cz - založte si blog | Rychlehry.cz - nejlepší online hry | ProTebe.cz - pohlednice, básničky, sms | Zkráceno.cz - zkacování odkazů