Poradna

Kvalitní zastřihovač vlasů?

Od: Datum: 21.03.07 17:05 odpovědí: 5 změna: 21.03.07 17:59
Může mi někdo poradit opravdu kvalitní zastřihovač vlasů,který stříhá
naplno a nezastavuje se jaky ty za pár set korun? Na ceně tolik nezáleží,hlavně aby kvalitně stříhal(nejlépe asi ten,který se používá v
kadeřnistvích).Děkuji moc za rady.
Upozornění
Tato otázka je 7 let bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.

Seznam odpovědí:
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 21.03.07 17:14
Předmět: RE: Kvalitní zastřihovač vlasů? 

Nejlíp hledat na vyhledavači PROFESIONÁLNÍ ZASTŘIHOVAČ VLASŮ.Je tam toho víc jak stovka.

Od: misak.el
Datum: 21.03.07 17:23
Předmět: RE (2x): Kvalitní zastřihovač vlasů? 

No to je mi jasné,ale me jde hlavne o osobní zkušenosti,stačím mi třeba tovární značka strojku,který používají profi holiči,pak si to už vyhledám.Ale i tak díky.
Od: al bunda*
Datum: 21.03.07 17:44
Předmět: RE (3x): Kvalitní zastřihovač vlasů? 

Tak se zeptej přímo u holiče. Co má za strojek, jak se mu s ním stříhá, co by si přál mít za strojek a proč, jestli existuje v jeho branži něco jako "Posche" mezi stříhacími strojky. Když bude třeba, nechej se přitom ostříhat. Holiči a kadeřníci si povídají rádi.
Hezký den.

Od: al bunda*
Datum: 21.03.07 17:47
Předmět: RE (4x): Kvalitní zastřihovač vlasů? 

Něco jako"Porsche"... Já dnes vážně nemám den... *ee*

Od: mil®
Datum: 21.03.07 17:59
Předmět: RE: Kvalitní zastřihovač vlasů? 

Máme doma naši ETU za tři stovky a spokojenost. Jsme doma tři chlapi na stříhání. Už ji máme asi tři roky.

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

socialní sítě
RSS poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2014 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.
Poradte.sk - poradňa pre vás | Píše.cz - založte si blog | Rychlehry.cz - nejlepší online hry | ProTebe.cz - pohlednice, básničky, sms | Zkráceno.cz - zkacování odkazů