Jak zapojit repráky do mobilu?

Od: Datum: 13.10.11 16:42 odpovědí: 22 změna: 13.10.11 20:03

Ahoj chci se zeptat mám 12 V repráky + autobaterii a jacka do mobilu šlo by to nějak napojit aby to hrálo díky :) Dóša

Seznam odpovědí:
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: mkat®
Datum: 13.10.11 16:59
Předmět: RE: Jak zapojit repráky do mobilu? 

Repráky napoj na bateriu a pripoj na mobil,musi to hrať.

Ohodnoceno: 0x

Od: dosa*
Datum: 13.10.11 17:07

To znamená že na repráky musím napájet toho jacka nespálí mi to mobil?

Datum: 13.10.11 17:09

repráky jsou závislé na zesilovači a signálu. takže připojit zesilovač od repro na baterii a kabelem jack/ nějaký vstup na zesilovači.

Ohodnoceno: 2x

Datum: 13.10.11 17:11

Tak to je problém nemám zesilovač :)

Datum: 13.10.11 17:26
Předmět: RE (2x): Jak zapojit repráky do mobilu? 

Nemaš zosiľovač?Prečo potom pišeš že maš 12V repráky?Každý si potom predstavy že repráky su zo zosiľovačom.

Datum: 13.10.11 17:26

a jak mám poznat že tam je zesilovač

Datum: 13.10.11 17:33

Normlně ty repráky zapojím na baterku a jdou ale nevím jak je napijit ještě na toho jacka ;)

Od: bmbx®
Datum: 13.10.11 17:37

Jak víš, že repráky napojené na baterku jdou, když je nemáš nikam napojené? *smich*

Ohodnoceno: 1x

Datum: 13.10.11 17:38

Si to sliším

Datum: 13.10.11 17:42

Tak to by mě zajímalo, co ti ta autobaterie přehrává. Neumí náhodou i filmy? Ale vážně, zapomeń na autobaterii i repráky z auta a kup si aktivní repro k PC.

Datum: 13.10.11 17:44

CO SLYŠÍŠ?

Datum: 13.10.11 17:44

No jasný já mám repráky pc ale já chci mít repráky a by šli na mobil přes autobaterii

Datum: 13.10.11 17:53

Ved ich zapoj tak ako som ti už písal.Ten jack čo zapájaš do PC ,tak napoj na mobil.No pravdepodobne budeš potrebovať redukciu s mobilu do zosika, pokiaľ ti nepasuje.

Datum: 13.10.11 17:57

A rekpáky od pc jsou na 220V

Datum: 13.10.11 18:21

?

Datum: 13.10.11 19:22

Pokud samotný reproduktory připojuješ rovnou na baterii tak je pěkně tim napětim 12V ničíš.Pokud chceš aby to hrálo tak si musíš pořídit nějaký zesilovač nebo postavit z nějakého integrovaného obvodu a pak to napájet baterií a vést do toho signál z mobilu.

doplněno 13.10.11 19:26:

Ještě doplním že repráky od pc jsou na 220V mají v sobě trafo ale bez toho trafa a s menší úpravou by se to dalo napájet z té autobaterie.

Ohodnoceno: 2x

Datum: 13.10.11 19:26

Za kolik seženu nějakej zesilovač?

Datum: 13.10.11 19:31

To podle toho jaký chceš jestli stačí DPS osazená součástkami a tim integrovaným obvodem a nebo jestli chceš přímo hotový zesilovač.Nebo si to postavit sám ze součástek jestli máš nějaké staré autorádio tak tam by ten obvod měl být a potřebné součástky taky potom si stačí najít schéma a postavit to podle toho.

Datum: 13.10.11 19:32

no to staré autoradio mám

Datum: 13.10.11 19:37

A kde mám tak najít ten schema obvodu? máš nějakou stránku?

Datum: 13.10.11 20:02

Tak mám pocit, že potřebuješ různá zařízení napájet z autobaterky, tuším že si nejspíš někde bez rozvodu elektriky. V tom ti mohu dost pradit, leta jsem provozoval různá zařízení na chalupě zcela na samotě bez 220V. PC repráky jsou většinou si na 220V (dají se sehnat i bateriové), ale zesilovač v nich je na malé napětí, když je rozebereš tak stačí obejít transformátor a vytáhnout dráty ven, podle toho jaký tam bude zesík, nejspíš s TDA...tak to na těch 12V pojede.

Ohodnoceno: 3x

Datum: 13.10.11 20:03

Napiš sem jaký máš integrovaný obvod a já ti to najdu ale jinak stačí do googlu napsat například TDA7350 schéma.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

RSS poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2014 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.
Poradte.sk - poradňa pre vás | Píše.cz - založte si blog | Rychlehry.cz - nejlepší online hry | ProTebe.cz - pohlednice, básničky, sms | Zkráceno.cz - zkacování odkazů